e-Trening: Teatr na fotelu

Fotel, na oparciu przewieszony koc. Obok kubek herbaty

e-Trening: Teatr na fotelu

Dwór Artusa - logo

Wyobraź sobie kanapę jako scenę, poduszkę jako teatralny rekwizyt, a Twoją ulubioną piżamę w roli ekstrawaganckiego kostiumu aktorskiego… Brzmi jak zwariowana przygoda? I taki właśnie będzie kolejny e-trening. Tym razem jest adresowany do nieco starszych odbiorców, którzy chcieliby potrenować swoją wyobraźnię i przy okazji trochę rozwinąć aktorskie umiejętności.

Jeśli więc czas odosobnienia w czterech ścianach zaczął Cię już nużyć i chciałbyś wpuścić trochę magii do szarej rzeczywistości, zaczarowując przedmioty codziennego użytku, chętnie Ci w tym pomożemy. Oprócz teatralnych wyzwań podpowiemy też kilka domowych sposobów na rozluźnienie napiętych mięśni i uziemienie emocji.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Ela – animatorka kultury i coach.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 08.04.2020 (środa), godz. 17.30
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny

Toss a coin to Artus & Artists – Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Zakup biletów na stronie Dworu Artusa

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,854,217