e-Trening: Rysowanie światłem

e-Trening: Rysowanie światłem

Dwór Artusa - logo

Praktycznie w każdym zestawie kredek znajduje się ta jedna, jedyna kredka, która najbardziej wyróżnia się swym kolorem. Zastanawiacie się, który mamy na myśli? Jest to kolor biały. Zapewne w dzieciństwie przeszła Wam przez głowę myśl, że skoro karta jest biała i nic na niej nie będzie widać, to po co ją produkować? Przybywamy do Was z rozwiązaniem zagadki z dzieciństwa! W kolejnym e-treningu podejmiemy się też trudnej sztuki rysowania światłem. Co to oznacza? Na czarnej lub bardzo ciemnej kartce będziemy rysować… Białą kredką! A przy pomocy ołówka podkreślimy cienie. Przyjrzymy się temu, co najjaśniejsze, miejscom i przedmiotom, na które pada światło. Taki sposób rysowania wymagać od nas będzie całkowitej zmiany myślenia i patrzenia na wybrany przedmiot, ale efekty będą spektakularne!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi otrzymacie szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Monika Ratajczyk – edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 03.06.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie