e-Trening: Na tanecznie

e-Trening: Na tanecznie

Dwór Artusa - logo

Metr na metr… Tyle właśnie przestrzeni będziemy potrzebować do naszego kolejnego e-treningu, który adresowany jest do nieco starszych odbiorców. Stanie się on doskonałą okazją do spalenia poświątecznych, zasiedzianych kalorii, gdyż będzie to spotkanie… taneczne!

Fotel to taki przyjaciel, któremu zależy, by mieć nas nieustannie przy sobie. Czasem jednak warto z niego wstać i dostarczyć sobie trochę ruchu, szczególnie w formie energicznego tańca, który niczym kawa podniesie u nas poziom endorfin. Przed nami 30-minutowa akcja, machania nogą, ręką, a nawet całym ciałem w rytm muzyki. Będzie Ci weselej, milej i zdrowiej. A do fotela wrócisz wytęskniony za jakiś czas.

Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza Google – w odpowiedzi prześlemy szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (posługujemy się programem Zoom obsługiwanym przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Kasia Kostańska – wszechstronna instruktorka tańca ucząca z pasją w szkole tańca W TAN.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu Edukacja.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Kiedy: 15.04.2020 (środa), godz. 17.30
Gdzie: Zoom

Bilety: 2-20 zł/normalny

Toss a coin to Artus & Artists – Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć KUP BILET i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Zakup biletów na stronie Dworu Artusa

Fot. Canva

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,852,500