e-Trening Kreatywności: Na teatralnie

e-Trening Kreatywności | Na teatralnie

e-Trening Kreatywności: Na teatralnie

Dwór Artusa - logo

Hej dzieciaki! Lubicie gimnastykę? Podobno w zdrowym ciele zdrowy duch. Warto więc zatroszczyć się o ćwiczenia zarówno lewej nogi, jak i prawego ucha. Pracownicy Dworu Artusa przygotowali dla Was kolejny e-trening kreatywności, w którym zmęczycie się nie na żarty! Będzie na pewno dużo śmiechu przed kamerą, gdy zaczniecie ćwiczyć mięśnie buzi oraz… Pst! To niespodzianka!

Zaproszenie do zabawy w teatr adresowane jest nie tylko do najmłodszych, ale i do ich rodziców. Kto wie, może część treningu stanie się Waszą rodzinną tradycją? Na pewno jest to świetna okazja do chwili relaksu i zdrowego śmiechu. Podczas warsztatów popracujecie wspólnie nad różnymi uczuciami, które towarzyszą nam wszystkim w czasie pandemii. Przy pomocy szalu, krzesła, garnka czy walizki, zajmiemy się smutkiem czy osamotnieniem, od których się nie da uciec podczas zamknięcia w czterech ścianach… A także radością i nadzieją, której poszukujemy w swojej nowej, zmienionej codzienności. Jeśli połączenie takich rekwizytów brzmi dziko i groźnie nie bójcie się, prowadząca zajęcia  pomoże Wam je wszystkie oswoić! Dajcie się porwać teatrowi absurdu w przestrzeni własnego domu na artusowym e-treningu!

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi przesłane zostaną szczegółowe informacje dotyczące potrzebnych materiałów i sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony).

Zajęcia poprowadzi Asia Łagan – animatorka kultury, założycielka i reżyser Teatru Amorficznego.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Zapisy poprzez formularz na stronie Dworu Artusa w Toruniu

Kiedy: 06.05.2020 (środa), godz. 18.00
Gdzie: Zoom
Bilety: 2-20 zł/normalny

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie