Kujawsko-Pomorska

Szkoła Internetowa

Archiwum YT i FB

Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Marszałkowski
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Poniżej znajduje się  plan archiwalnych transmisji lekcji wraz z odsyłaczami do nich.

Życzymy owocnych powtórek!

Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

Transmisje na żywo ze szkół

Podsumowanie roku szkolnego. Łączymy się na żywo ze szkołami z regionu!- godz. 10:00- prowadzi młodzież z I i V Liceum Ogólnoształcącego w Toruniu

Nadajemy specjalny program i cykl lekcji, w których inicjatywę przejmują uczniowie. Na początek rozmowa w studio o minionym roku szkolnym, Kujawsko-Pomorskiej e-Szkole, którą poprowadzą uczniowie I i V LO w Toruniu. Podczas programu połączymy się na żywo z wybranymi szkołami z Bydgoszczy, Włocławka, Brodnicy, Wąbrzeźna i Golubia-Dobrzynia. Porozmawiamy z uczniami o radościach, ale też kłopotach w minionym roku 2019-2020.

Tusz. Od powstania pisma po tatuaże
Wszystko na temat gitary

Wszytko na temat gitary- godz. 11:45- prowadzi: Maciej Cylkowski, uczeń I LO w Toruniu

Specjalna lekcja on-line na zakończenie roku szkolnego.

Plusy i minusy gier komputerowych
Zespół KWIATKI- koncert na żywo na zakończenie roku szkolnego

Koncert na żywo na zakończenie roku szkolnego- godz. 15:00- Zespół Kwiatki

Niech Was nie zmyli nazwa. KWIATKI to elektropopowy duet, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku. Tworzą go Ola Góralska oraz Adam Stawicki. Zespół wykonuje muzykę autorską, na który wpływ ma r’n’b, rap oraz ulubione piosenki babci Oli. Duet w październiku 2017 roku wydał epkę, która znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem.

Projekt Zambia 2020

#ProjektZambia2020

Skłońcie ucho i oko przed ekranami we wtorek 26.05.2020 o 19.30. a przeniesiecie się do gorącej Afryki.

Z gitarą, śpiewem i uśmiechem podążać będziemy śladami kard. Adama Kozłowieckiego – jezuity, misjonarza, w Afryce służył 61 lat oraz papieża Jana Pawła II #JanPawełII #naszPatron #

100. Rocznica urodzin św. Jana Pawła II

„Zmieniajcie świat”- 18 maja 2020 roku 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II
Koncert #zostanwdomu - ksiądz Dawid Wasilewski i Tino Mukandi z Zimbabwe 14 kwietnia 2020 roku

Archiwalne nagrania zajęć pt. W zdrowym ciele zdrowy duch. Szkoła Podstawowa

W zdrowym ciele zdrowy duch 6-7 kwietnia 2020 roku

6 kwietnia 2020

Wychowanie fizyczne– godz. 9:00- 9:45, prowadzą: Mariusz Krzemiński i Dominik Krzemiński

7 kwietnia 2020

Zabawy z Nauką– godz. 9:00- 9:45, prowadzą: Ewa Skrzypczak, Sławomir Żebrowski

Archiwalne nagranie Rekolekcji Wielkopostnych. Liceum Ogólnokształcące

Archiwalne nagrania zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego

Klasy I LO [SP]

15 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

16 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

17 kwietnia 2020

Chemia– godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

20 kwietnia 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

21 kwietnia 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

22 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

23 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

24 kwietnia 2020

Chemia– godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

27 kwietnia 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

28 kwietnia 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

29 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

30 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

4 maja 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

5 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

6 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

7 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

8 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

11 maja 2020

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

12 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

13 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

14 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

15 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

19 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

20 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

21 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

22 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

25 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

26 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

27 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

28 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

29 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Matematyka– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

16 czerwca 2020

Geografia– godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Monika Klimek

Matematyka– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

17 czerwca 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Historia– godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

18 czerwca 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marcin Empel

19 czerwca 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy I LO [GIM]

31 marca 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

1 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

2 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

3 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

15 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

16 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

17 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

21 kwietnia 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

22 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

23 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

24 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

28 kwietnia 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

29 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

30 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

5 maja 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

6 maja 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

7 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

8 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

11 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Maciej Doksa

12 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

13 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

14 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

15 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

19 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

20 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

21 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

22 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

25 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

26 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

27 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

28 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

29 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 11:15-11:45, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

16 czerwca 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

17 czerwca 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Historia – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

18 czerwca  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

19 czerwca 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy II LO

30 marca 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

31 marca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

1 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

2 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

3 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

15 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

16 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

17 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

20 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

21 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

22 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

23 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

24 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

27 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

28 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

29 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

30 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

4 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

5 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

6 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

7 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

8 maja 2020

Geografia – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 10:30 – 11:10, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Molenda

11 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Tomasz Masłowski

12 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

13 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

14 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

15 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

19 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

20 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

21 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

22 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

25 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Tomasz Masłowski

26 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

28 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi:Anna Borkowska

WOS– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Empel

29 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Klasy III LO

Klasy III LO

16 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30, prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30, prowadzi: Monika Zalewska

17 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00-12:30, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 13:00-13:30, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 14:00-14:30, prowadzi:  Bożena Brudka-Gniadkowska

18 marca 2020 roku

Język polski -godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30 prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Monika Zalewska

19 marca 2020 roku

Historia – godz. 12:00-12:30 prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

WOS – godz. 13:00-13:30 prowadzi:  Marcin Empel

Biologia – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Magdalena Lutowska

20 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30 prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Monika Zalewska

23 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

24 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

25 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

26 marca 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący:  Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

27 marca 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

30 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

31 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

1 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

2 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

3 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

15 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

16 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

17 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

20 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

21 kwietnia 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

22 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

23 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

24 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

27 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

28 kwietnia 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

29 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

30 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

4 maja 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

5 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

6 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

7 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

8 maja 2020 roku

Geografia– godz. 9:45-10:25, prowadząca: Monika Klimek

11 maja 2020 roku

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

12 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

13 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

14 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

15 maja 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

19 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

20 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

21 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

22 maja 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

25 maja 2020 roku

Matematyka –  godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

27 maja 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Religia
Wychowanie fizyczne

Archiwalne nagrania zajęć dla Szkoły Podstawowej

Klasy 4 Szkoły Podstawowej

Klasy 4 SP

23 marca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

24 marca 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

25 marca 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

26 marca 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

27 marca 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

30 marca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

31 marca 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

1 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

2 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

3 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

15 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

16 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

17 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 kwietnia 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

22 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

23 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

24 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

27 kwietnia 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

28 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

29 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

30 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

4 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 maja 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

6 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

7 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

8 maja 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

11 maja 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

14 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

15 maja2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

22 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

27 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

1 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

10 czerwca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

15 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

19 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 5 Szkoły Podstawowej

15 kwietnia 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

16 kwietnia 2020

Biologia – godz. 9:45 – 10:25 , prowadzi: Julia Idziak

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

17 kwietnia 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

21 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

22 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

23 kwietnia 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

24 kwietnia 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

27 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

28 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

29 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

30 kwietnia 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

4 maja 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

5 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

6 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

7 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

8 maja 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

11 maja 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

12 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

13 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

14 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

15 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

19 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

20 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

22 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

27 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

26 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

27 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

2 czerwca 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

9 czerwca 2020

Biologia – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Julia Idziak

10 czerwca 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

19 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 6 Szkoły Podstawowej

4 maja 2020

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Matematyka –godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

5 maja 2020

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

6 maja 2020

Historia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Szymon Wiśniewski

7 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

8 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Lidia Bęben

11 maja 2020

Matematyka –godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

12 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

13 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

14 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

15 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

19 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

20 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

21 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

22 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

25 maja 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

26 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

27 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

28 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

1 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

9 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Julia Idziak

15 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Klasy 7 Szkoły Podstawowej

15 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

16 kwietnia 2020

Wychowanie fizyczne – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Mariusz Krzemiński

17 kwietnia 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

20 kwietnia 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

21 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

22 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

23 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

24 kwietnia 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

27 kwietnia 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

28 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

29 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

30 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

4 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

5 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

6 maja 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

7 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

8 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

11 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

12 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

13 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

14 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

15 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

19 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

20 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

21 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

22 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

25 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:10, prowadzi: Tomasz Grzybowski

26 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

27 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

28 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Tomasz Grzybowski

8 czerwca 2020

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

9 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Julia Idziak

10 czerwca 2020

Chemia – godz. 10:30-11:10 , prowadzi: Tomasz Grzybowski

19 czerwca 2020

Chemia – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy 8 Szkoły Podstawowej

27 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

28 kwietnia 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

29 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

30 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Małgorzata Piątek

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

4 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

5 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

6 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

7 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Małgorzata Piątek

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

8 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

11 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

12 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

13 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

14 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

15 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

19 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

20 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

21 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

22 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

25 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

27 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

28 maja 2020

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

29 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

Wakacyjna Szkoła Internetowa

1 lipca 2020 -3 lipca 2020
6 lipca 2020 - 10 lipca 2020

6 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Propaganda protestancka i antyprotestancka, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Historia– 9:45 – 10:25, Cyfrowe biblioteki… i nie tylko, prowadzi: Marcin Żynda

7 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Tumult toruński, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Walki rycerskie – Golub-Dobrzyń, prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 lipca 2020

Religia [SP]– godzi. 9:00 – 9:40, Religia. Kobieta na Szlaku św. Jakuba. O Camino słów kilka część 1, prowadzi: Jan Wółkowski

Religia[SP]– godzi. 9:45 – 10:25, Religia. Kobieta na Szlaku św. Jakuba. O Camino słów kilka część 2, prowadzi: Jan Wółkowski

Język angielski– godz. 10:30 – 11:10, Aplikacje i gry do nauki i zabawy językiem angielskim, prowadzi Grzegorz Fidala

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Zygmunt III Waza – król, który przeniósł stolicę,  prowadzi Szymon Wiśniewski

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Jak powstało miasto Toruń?,  prowadzą Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

9 lipca 2020

Religia [SP]– godzi. 9:00 – 9:40, Historia szlaku św. Jakuba. Pielgrzymowanie wczoraj i dziś., prowadzą: Jan Wółkowski

Geografia– godz. 9:45 – 10:25, Bilet do informacji część 2, prowadzi: Marcin Żynda

Język polski– godz. 10:30 – 11:10, Wystąpienia publiczne w praktyce, prowadzi Jakub Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 11:15 – 11:45, Zajęcia dla rodzin – gra w bule część 2, prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia– godz. 12:45 – 13:25, Golub-Dobrzyń – miasto pogranicza, prowadzi: Szymon Wiśniewski

10 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40,  Anna Wazówna – królewna z Golubia i Brodnicy, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Religia [SP]– godzi. 9:45 – 10:25, Pielgrzymowanie w XXI w. Przeżytek czy sensowna propozycja?, prowadzi: ks. Łukasz Skarżyński

Informatyka– godzi. 10:30 – 11:10, Bezpieczeństwo Twoich danych w sieci, prowadzi: Zbigniew Korbutt-Madajewski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Golubski zamek – Warownia Krzyżaków i rezydencja renesansowa,  prowadzi: Szymon Wiśniewski

13 lipca 2020 - 17 lipca 2020

13 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Dzieje jednego listu. Praca przymusowa Polaków w III Rzeszy, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Język polski– godz. 9:45 – 10:25, Cyfrowe biblioteki… i nie tylko część 2, prowadzi: Marcin Żynda

Geografia– godz. 10:30 – 11:10, Rowerem po Hiszpanii cz. 1, prowadzi: Monika Klimek

Geografia– godz. 11:15 – 11:55, Rowerem po Hiszpanii cz. 2, prowadzi: Monika Klimek

14 lipca 2020

Fizyka– godz. 9:45 – 10:25, Prawo Archimedesa, siła wyporu, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Jak powstało miasto Toruń?, prowadzą: Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

Historia– godz. 11:15 – 11:55,  Legendy toruńskie, prowadzi Przemysław Chudzik

15 lipca 2020

Religia [SP]– godzi. 9:00 – 9:40, Boskie Buenos, czyli miłość (nie) jedno ma imię część 1, prowadzi Jan Wółkowski

Religia[SP]– godzi. 9:45 – 10:25, Boskie Buenos, czyli miłość (nie) jedno ma imię część 2, prowadzi Jan Wółkowski

Język angielski– godz. 10:30 – 11:10, Listen a minute – jak ćwiczyć i rozwijać umiejętność słuchania w języku angielskim, prowadzi Grzegorz Fidala

Historia– godz. 11:15 – 11:55, II Korpus Polski gen. W. Andersa,  prowadzi Szymon Wiśniewski

Biologia– 12:45 – 13:25, Piramida odżywiania i stylu życia dla dzieci i młodzieży, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Wychowanie fizyczne– godz. 13:30 – 14:10, Zajęcia z jogi część 1, prowadzi: Marek Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 14:15 – 14:55, Zajęcia z jogi część 2, prowadzi: Marek Wiśniewski

16 lipca 2020

Religia– godzi. 9:00 – 9:40, Miłość: motylki w brzuchu czy coś więcej?, prowadzi: ks. Michał Oleksowicz

Geografia– godz. 9:45 – 10:25, Bilet do informacji cz . 3, prowadzi: Marcin Żynda

Matematyka– godz. 10:30 – 11:10, „Trójkąty i kwadraty” – czyli jak w piosence, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Fizyka– godz. 11:15 – 11:45, Ruch – zmiana położenia, prowadzi: Grzegorz Wojewodai

Wychowanie fizyczne– godz. 12:00 – 12:40, Zajęcia dla rodzin – gra krokiet część 1, prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia– godz. 12:45 – 13:25, Średniowieczny Toruń miastem handlu, prowadzą: Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

Język polski– godz. 13:30 – 14:10, W magicznym świecie teatrzyku Kamishibai i ozobotów prowadzi Iwona Lelewska

17 lipca 2020

Język polski– godz. 9:00 – 9:40, Książki, które zmieniają życie… Mam prawo do … – Malala Yozufazi, prowadzi: Marta Owczarek-Boraczyńska

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, Moje spotkanie z Janem Pawłem II, prowadzi Jan Wółkowski

Informatyka– godzi. 10:30 – 11:10, Jak internet zmienił nasze życie, prowadzi Aleksander Wangin

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Dzieje jednego symbolu. Michel, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

20 lipca 2020 - 24 lipca 2020

20 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Dzieje jednego symbolu. Czapka frygijska prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Język polski– 9:45 – 10:25, Cyfrowe biblioteki… i nie tylko, prowadzi: Marcin Żynda

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Polskie tańce narodowe, prowadzi: Izabela Grochowska

Szkoła gotowania– godz. 12:00 – 12:40, Jak zdrowo gotować?,  prowadzi: Paweł Sulski

Informatyka– godzi. 12:45 – 13:25,Jak korzystać z własności intelektualnej pracując w sieci, prowadzi: Anna Puścińska

Fizyka/astronomia– godz. 13:30 – 14:10, Zwiedzanie Planetarium i Obserwatorium w Grudziądzu, prowadzi: Sebastian Soberski

21 lipca 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Moda na ludowo, prowadzi: Beata Wąsik

Chemia– godz. 9:45 – 10:25, Otrzymywanie wodorotlenków – doświadczenia chemiczne, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Legendy, ciekawostki i ważne wydarzenia w Toruniu, prowadzą: Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Mazurek Dąbrowskiego i niepodległość Torunia, prowadzi: Przemysław Chudzik

Fizyka– godz. 12:00 – 12:40, Jak zaprogramować robota?, prowadzi: Łukasz Dworski

Informatyka– godzi. 12:45 – 13:25, Korzystamy z otwartych zasobów edukacyjnych, prowadzi: Anna Puścińska

22 lipca 2020

Religia– godzi. 9:00 – 9:40, Novo millennio ineunte”, czyli co rozpoczął Jan Paweł II? cz.1, prowadzą: Jan Wółkowski, Jarosław Kęsik

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, „Novo millennio ineunte”, czyli co rozpoczął Jan Paweł II? cz. 2, prowadzą: Jan Wółkowski, Jarosław Kęsik

Język angielski– godz. 10:30 – 11:10, Reading is all-around! czyli o czytaniu w języku angielskim, prowadzi: Grzegorz Fidala

Wychowanie fizyczne– godz. 11:15 – 11:55, Zajęcia z jogi część 3, prowadzi: Marek Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 12:00 – 12:40, Zajęcia z jogi część 4, prowadzi: Marek Wiśniewski

Fizyka/Astronomia- godz. 12:45 – 13:25, Komety, prowadzi: Sebastian Soberski

23 lipca 2020

Religia– godzi. 9:00 – 9:40, Nadzieja – matką głupich? O rzymskich słowach pełnych nadziei, prowadzi: Jan Wółkowski

Geografia– godz. 9:45 – 10:25, Bilet do informacji cz. 4, prowadzi: Marcin Żynda

Matematyka– godz. 10:30 – 11:10, Co mają wspólnego matematyka i architektura?, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Tańce narodowe – Mazur, prowadzi: Izabela Grochowska

Biologia– godz. 12:45 – 13:25, Fotografujemy przyrodę, prowadzi: Michał Wódecki

Wychowanie fizyczne– godz. 13:30 – 14:10, Zajęcia dla rodzin – gra krokiet część 2,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

Język migowy– godz. 14:15 – 14:55, Znaki ideograficzne. Powitanie, prowadzi: Paweł Trawiński

24 lipca 2020

Język polski– godz. 9:00 – 9:40,  Książki, które zmieniają życie… Kiedy niemożliwe staje się możliwe, prowadzi: Marta Owczarek-Boraczyńska

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, Słowa, które zmieniają życie. Teo-rozkmina o nadziei, prowadzący: Jan Wółkowski

Informatyka– godzi. 10:30 – 11:10, Jedno hasło by rządzić wszystkimi, prowadzący: Mateusz Osowski

Fizyka/Astronomia- godz. 11:15 – 11:55, Radioastronomia, prowadzi: Sebastian Soberski

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Nowożytna historia Torunia, prowadzą: Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

Fizyka- godz. 12:45 – 13:25, Jak działa czujnik parkowania , prowadzi: Łukasz Dworski

Historia– godz. 13:30 – 14:10, Szlakiem pałaców i dworów – śladami Leonarda Durczykiewicza, prowadzą: Bogna Derkowska-Kostkowska

27 lipca 2020 - 31 lipca 2020

27 lipca 2020

Historia – godz. 9:00 – 9:40,  Dzieje jednego konfliktu. Kulturkampf, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Język polski – 9:45 – 10:25, Cyfrowe biblioteki… i nie tylko, prowadzi: Marcin Żynda

Szkoła gotowania – godz. 10:30 – 11:10, Ciasteczka owsiane,  prowadzi: Paweł Sulski

Język polski – 11:15 – 11:55, Nauka pięknego pisania i kaligrafia, prowadzą: Małgorzata Kalinowska Iwona Skowron

Historia – godz. 12:00 – 12:40,  Zabawka ludowa, prowadzi: Beata Wąsik

Fizyka – godz. 12:45 – 13:25, Astronomia. Sztuczne niebo w każdym domu,  prowadzi: Sebastian Sobecki

Język polski – 13:30 – 14:10, Stworzenie świata – Biblia i mitologie, prowadzi: Przemysław Chudzik

Historia – godz. 14:15 – 14:55,  Pieniądze w Polsce, prowadzi: Marian Cieślak

28 lipca 2020

Fizyka – 9:00 – 9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Fizyka – godz. 9:45 – 10:25, Ciśnienie hydrostatyczne, Prawo Pascala,  prowadzi: Tomasz Grzybowski

Historia – godz. 10:30 – 11:10, W maciejowej izbie, prowadzi: Kalina Ciesielska

Historia – godz. 11:15 – 11:55,  Tańce narodowe. Mazur, prowadzi: Izabela Grochowska

Przyroda – godz.12:00 – 12:40,  Poznajemy owady, pajęczaki i mięczaki. Zajęcia w terenie z wykorzystaniem czerpaka entomologicznego, prowadzi: Michał Wódecki

Historia – godz. 12:45 – 13:25,  Miary i wagi, prowadzi: Marian Cieślak

Historia – godz. 13:30 – 14:10,  Higiena w dawnej Polsce, prowadzi: Dorota Kalinowska

Historia – godz. 14:15 – 14:55, Rzeźby ludowe Matki Bożej Skępskiej, prowadzi: Krystyna Pawłowska

29 lipca 2020

Religia – godz. 9:00 – 9:40, Młodzi, odpowiedzialni, powołani część 1, prowadzą: Jan Wółkowski, Jarosław Kęsik

Religia – godz. 9:45 – 10:25, Młodzi, odpowiedzialni, powołani część 2, prowadzi: Jan Wółkowski

Historia – godz. 10:30 – 11:10, Ojcowie polskiej niepodległości. Piłsudski, Dmowski, Paderewski i Witos, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, English speaking countries and what you should know about them – part 2. Podstawy wiedzy o krajach anglojęzycznych- część 2, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Biologia– godz. 12:00 – 12:40, Czy wiesz co jesz? Ile jest cukru w…?, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Wychowanie fizyczne – godz. 12:45 – 13:25, Zajęcia z jogi część 5, prowadzi: Marek Wiśniewski

Wychowanie fizyczne – godz. 13:30 – 14:10, Zajęcia z jogi część 6, prowadzi: Marek Wiśniewski

30 lipca 2020

Historia – godz. 9:45 – 10:25, Czy znasz swoje symbole narodowe?, prowadzi: Joanna Grabowska-Janowiak, Iwona Skowron

Wychowanie fizyczne – godz. 10:30 – 11:10, Gramy w football 3, prowadzi: Mariusz Krzemiński

Biologia – godz. 11.15 – 11.55, Jak zdrowo gotować? Jak zrobić zdrowe i smaczne naleśniki., prowadzi: Paweł Sulski

Fizyka, astronomia – godz. 12.00 – 12.40, Kosmiczne sygnały radiowe, prowadzi: Sebastian Soberski

31 lipca 2020

Język polski – godz. 9:00 – 9:40,  Książki, które zmieniają życie… Jak oni to zrobili? – inspirujące historie, prowadzi: Marta Owczarek-Boraczyńska

Religia [SP] – godz. 9:45 – 10:25, Miłość: motylki w brzuchu czy coś więcej, część 2, prowadzi: ks. Michał Oleksowicz

Historia – godz. 10:30 – 11:10, Architektura Torunia część. 2, prowadzą: Krzysztof i Dominika Jastrzębscy

Fizyka, astronomia – godz. 11:15 – 11:55, Układ słoneczny, prowadzi: Sebastian Soberski

Język polski, plastyka – godz. 12:00 – 12:40, Jak zrobić wakacyjną kartkę?, prowadzą: Małgorzata Kalinowska, Iwona Skowron

Język polski, plastyka – godz. 12:45 – 13:25, Jak zrobić zakładkę do książki?, prowadzą: Małgorzata Kalinowska, Iwona Skowron

3 sierpnia 2020 - 8 sierpnia 2020

3 sierpnia 2020

Historia – godz. 9:00 – 9:40, Dzieje jednego napisu. Inskrypcje rzymskie, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, Jak zrobić kokardę, kotylion narodowy?, prowadza: Małgorzata Kalinowska i Iwona Skowron

Język angielski – godz. 10:30 – 11:10, It’s holiday time, prowadzi: Alicja Fafińska-Celińska

Historia – godz. 11:15 – 11:55,  Kuchnia ludowa, prowadzi: Dorota Kalinowska

Wychowanie fizyczne – godz. 12:00 – 12:40, Gramy w palanta, prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia – godz. 12:45 – 13:25, Zakonnice, uczone, damy i muzy – (nie)zwykłe kobiety z terenu dzisiejszego województwa kujawsko-pomorskiego, cz. 1, prowadzi: Agnieszka Wysocka

4 sierpnia 2020

Chemia – godz. 9:45 – 10:25,  Odczyny chemiczne i wskaźniki chemiczne – doświadczenia, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Historia – godz. 11:15 – 11.55, Dawne przybory szkolne, prowadzi: Iwona Skowron

Język polski – 12:00 – 12:40, Łacina – kto, co i dlaczego, prowadzi: Przemysław Chudzik

Historia – godz.12:45 – 13:25, Przygoda ze sztuką – ikona, prowadzi: Adam Zapora

5 sierpnia 2020

Religia [SP] – godz. 9:00 – 9:40, Świadek obfitości, prowadzą: o. Maciej Ziębiec CSsR, Ewa Łuczak

Religia [SP] – godz. 9:45 – 10:25, Karmienie owiec, prowadzą: o. Maciej Ziębiec CSsR, Ewa Łuczak

Historia – godz. 10:30 – 11:10, Jan III Sobieski – zwycięzca spod Wiednia, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Wychowanie fizyczne – godz. 11:15 – 11:55, Zajęcia z jogi część 7, prowadzi: Marek Wiśniewski

Wychowanie fizyczne – godz. 12:00 – 12:40, Zajęcia z jogi część 8, prowadzi: Marek Wiśniewski

Historia – godz. 12:45 – 13:25, Przygodna ze sztuką – grafika, prowadzi: Adam Zapora

6 sierpnia 2020

Religia [SP] – godz. 9:00 – 9:40, Żyjesz czy wegetujesz?, prowadzą: o. Maciej Ziębiec CSsR, Ewa Łuczak

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, Learn with videos, prowadzi: Grzegorz Fidala

Historia – godz. 10:30 – 11:10, Dzieje jednej instytucji… Cenzura, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Wychowanie fizyczne – godz. 11:15 – 11:55, Gimnastyka na wesoło, prowadzi: Mariusz Krzemiński

7 sierpnia 2020

Język polski – godz. 9:00 – 9:40,  Książki, które zmieniają życie… Droga do spełnienia marzeń – drogą otwartego serca, prowadzi: Marta Owczarek-Boraczyńska

Religia [SP] – godz. 9:45 – 10:25, Wyzwanie: po co idę?, prowadzą: o. Maciej Ziębiec CSsR, Ewa Łuczak

Historia, edukacja regionalna – godz. 10:30 – 11:10, Historia Torunia cz. 3, prowadzą: Krzysztof i Dominika Jastrzębscy

Historia – godz. 11:15 – 11:55, Dawne gry i zabawy naszych rodziców, prowadzi: Małgorzata Kalinowska

Wychowanie fizyczne – godz. 12:00 – 12:40, Walking dla całej rodziny, prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia – godz. 12:45 – 13:25, Enigma, prowadzi: Jerzy Lelwic

10 sierpnia 2020 -14 sierpnia 2020

10 sierpnia 2020

Historia–  godz. 9:00 – 9:40,  Dzieje jednej rywalizacji … Kampania prezydencka 1896 w USA, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Matematyka– godz. 9:45 – 10:25, Funkcja liniowa, prowadzi: Agnieszka Sadkowska

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Świat Wikingów. Kupcy czy korsarze?, prowadzi: Przemysław Chudzik

Wychowanie fizyczne– godz. 11:15 – 11:55, Nordic Walking – podstawy, prowadzi: Mariusz Krzemiński

11 sierpnia 2020

Wychowanie fizyczne– godz. 9:00 – 9:40, Bieganie to moje życie- wywiad z R. Kałaczyńskim, prowadzi: Agnieszka Kowalska

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Higiena w szkole. Kącik czystości, prowadzi: Iwona Skowron

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Praca Wre część 1, prowadzi: Marta Domachowska

Historia– godz. 12:00 – 12:40, One budowały Niepodległą – (Nie)zwykłe kobiety z terenu dzisiejszego województwa kujawsko-pomorskiego, cz. 2, prowadzi: Agnieszka Wysocka

Historia – godz. 12:45 – 13:25, Pradzieje kujaw i ziemi dobrzyńskiej, prowadzi: Paweł Sobczyk

12 sierpnia 2020

Religia  – godzi. 9:00 – 9:40, Patron na wyciągniecie ręki, prowadzi Jan Wółkowski

Religia[SP]– godzi. 9:45 – 10:25, Zrób escape room, prowadzi Jan Wółkowski

Język angielski– godz.10:30 – 11:10, prowadzi: Grzegorz Fidala

Język angielski– godz. 11:15 – 11:55, English speaking countries and what you should know about them – part 3. Podstawy wiedzy o krajach anglojęzycznych- część 3, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Biologia– godz. 12:00 – 12:40, Dlaczego powinniśmy jeść warzywa i owoce?, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Fizyka– godz. 11:15 – 11:45, Opis ruchu. Lekcja dla szkół średnich, prowadzi: Grzegorz Wojewoda

13 sierpnia 2020

Fizyka/Astronomia– 18:00, Perseidy 2020 – noce spadających „gwiazd”. Program na żywo z Planetarium w Grudziądzu, prowadzą: Sebastian Soberski i i Grzegorz Rycyk

14 sierpnia 2020

Historia – godz. 9:00 – 9:40, Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Wojna polsko-bolszewicka, prowadzi: prof. Maciej Krotofil

Historia – godz. 9:45 – 10:25, Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Bitwa Warszawska w ujęciu regionalnym, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Historia – godz. 10:30 – 11:10, Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Żołnierze wojsk balonowych w Bitwie Warszawskiej:dr Michał Targowski

Historia – godz. 11:15 – 11:55, Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Dzieje jednej bitwy. Bitwa Warszawska 1920 w ikonografii, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

Historia – godz. 15:00– 15:40, Obchody 100. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Dzieje jednej bitwy. Bitwa Warszawska 1920 w ikonografii, prowadzi: Leszek Kalicki.

17 sierpnia 2020 - 21 sierpnia 2020

17 sierpnia 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Dzieje jednego… chrząszcza. Kampania przeciw stonce ziemniaczanej w czasach stalinowskich, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Plastyka/fotografia– godz.9:45 10:25, Anthotypia. Jak zrobić fotografię z buraka. Czy burak jest światłoczuły?, prowadzi:Marek Noniewicz

Matematyka – godz. 10:30 – 11:10, Funkcja trygonometryczna,prowadzi: Agnieszka Sadkowska

Historia– godz. 11:15 –11:55, Marian Rejewski rodem bydgoszczanin, sercem matematyk, talentem kryptologicznym świata obywatel, prowadzi: Jerzy Lelwic

Biologia – godz. 12:45 – 12:40, Czy bać się pająków? Zajęcia w terenie z wykorzystaniem czerpaka entomologicznego: Michał Wódecki

Historia– godz. 12:45 –13:25, Mundurek w szkole, prowadzi: Iwona Skowron

Biologia – godz. 13:30– 14:15, Grzyby w Tucholski Parku Krajobrazowym część 1: Dorota Bożyszkowska

Historia– godz. 14:20 –15:00, Gdy budowano Kanał Bydgoski

18 sierpnia 2020

Fizyka– godz. 9:00 – 9:40, Pasco. Doświadczenia i eksperymenty, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Historia książki od deski do deski, prowadzi: Agnieszka Miranowska

Fizyka– godz. 11:15 – 11:55, Fale elektromagnetyczne, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Kody i szyfry kultury część 2, prowadzi: Olga Kwiatkowska

Historia– godz. 12:45 – 13:25, Architektura Torunia część 4, prowadzą: Dominika i Krzysztof Jastrzębscy

Historia– godz. 13:30 – 14:10, Ozdobne wycinanki – firanki, serwetki, prowadzi Kalina Ciesielska

Historia– godz. 14:15 – 14:55, Niemiecka maszyna szyfrująca Enigma, prowadzi Jerzy Lelwic

19 sierpnia 2020

Religia– godzi. 9:00 – 9:40, Światowe Dni Młodzieży w Paryżu 1997 – wprowadzenie, prowadzą: Julia Rawska i Jakub Grączewski

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, „Milion i On” czyli jak młodzież świata zaskoczyła Episkopat Francji, prowadzi: Ks. Adam Zieliński

Język angielski– godz.10:30 – 11:10, British vs. American English, prowadzi: Grzegorz Fidala

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Nauka o źródłach, prowadzi Szymon Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 12:00 – 12:40, Joga część 9,  prowadzi: Marek Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 12:45 – 13:25, Joga część 10,  prowadzi: Marek Wiśniewski

Język angielski– godz. 13:30 – 14:10, Famous Britons,  prowadzi: Aleksandra Kowalska

Biologia– godz. 14:15 – 14:55, Drugie śniadanie – co powinno znaleźć się w szkolnej śniadaniówce, prowadzi: Aleksandra Kowalska

20 sierpnia 2020

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, „Nauczycielu, gdzie mieszkasz” czyli po co Bóg?, prowadzi: Wiktoria Kaszuba

Matematyka– godz. 10:30 – 11:10, Sztuka z papieru – wielokąty foremne, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Praca wre część 2,  prowadzi: Marta Domachowska

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Architektura Torunia część 4,  prowadzą Krzysztof i Dominika Jastrzębscy

Język angielski– godz. 12:45 – 13:25, I don’t know how get there, prowadzi: Aneta Robakowska

Język angielski– godz. 13:30 – 14:10, Top 5 things you can do and see in Bydgoszcz, prowadzi: Aneta Robakowska

Historia– godz. 14:15 – 14:55, Badania i odkrycia archeologiczne na ziemi dobrzyńskiej, prowadzi: Paweł Sobczyk

21 sierpnia 2020

Historia– godz. 10:30 – 11:10,  Dawna fotografia, czyli gawęda o aparatach fotograficznych, prowadzi:  Marek Noniewicz

Język polski– godz. 11:15 – 11:55, Czy warto czytać fantastykę?, prowadzi: Katarzyna Żelaskowska

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Kody Kultury-przestrzeń i czas-muzeum etnograficzne Toruń. część 1, prowadzi: dr Olga Kwiatkowska

Język angielski– godz. 12:45 – 13:25, Shopping around, prowadzi: Aneta Robakowska

Język angielski– godz. 13:30 – 14:10, Writing a message to freinds on Facebook or Whattsup, prowadzi: Aneta Robakowska

Historia– godz. 14:15 – 14:55, Dawne świadectwa szkolne, prowadzą: Małgorzata Kalinowska, Iwona Skowron

24 sierpnia 2020 - 31 sierpnia 2020

24 sierpnia 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Dzieje jednej …rywalizacji. Wybory prezydenckie i parlamentarne w Niemczech w 1932 r., prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Jak wyglądała kiedyś klasa. Opowieść starej tablicy, prowadzą: Iwona Skowron, Małgorzata Kalinowska

Matematyka – godz. 10:30 – 11:10, Matematyka. wariancja i odchylenie standardowe, prowadzi: Joanna Piętka-Baumgart

Język angielski– godz. 11:15 – 11:55,Traditional food in English speaking countries, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Biologia– godz. 12:00 – 12:40, Napoje energetyczne – dlaczego są nieodpowiednie dla dzieci i młodzieży?, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Historia– godz. 12:45 – 13:25, Higiena w czasach Mikołaja Kopernika, prowadzi: Alicja Lubowicka

Język polski – godz. 13:30 – 14:10, Racja albo relacja – jak budować porozumienie według modelu FRIS część 1, prowadzi: Anna Mielczarek-Taica

Język polski – godz. 14:15 – 14:55, Racja albo relacja – jak budować porozumienie według modelu FRIS część 2, prowadzi: Anna Mielczarek-Taica

25 sierpnia 2020

Język polski – 9:00 – 9:40, Kultura materialna późnośredniowiecznego Torunia, prowadzi: Alicja Lubowicka

Chemia – 9:45 – 10:25, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Wychowanie fizyczne– godz. 10:30 – 11:10,  Zajęcia dla rodzin – podchody,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, Dziedzictwo kulturowe Tucholskiego Parku Krajobrazowego, prowadzi: Rafał Borzyszkowski

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Mikołaj Kopernik-  z wizytą w Domu astronoma, prowadzi: Alicja Lubowicka

Biologia– godz. 12:45 – 13:25, Grzyby w Tucholski Parku Krajobrazowym część 2, prowadzi: Dorota Borzyszkowska

Historia– godz. 13:30 – 14:10, Wagary w szkole, prowadzą: Małgorzata Kalinowska oraz Iwona Skowron

Historia– godz. 14:15 – 14:55, Dzieje jednej… kariery. Douglas MacArthur, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Matematyka– godz. 15:00 – 15:40, Mediana i dominanta, prowadzi: Joanna Piętka-Baumgart

Wychowanie fizyczne– godz. 15:25 – 15:55,  Zabawy z nietypowym przyborami. Łowienie ryb,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

26 sierpnia 2020

Religia – godz. 9:00 – 9:40, Świadek światła, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski

Religia– godzi. 9:45 – 10:25, Świadek soli, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski

Język angielski– godz. 10:30 – 11:10, Let’s go to the movies! O kinie i Hollywood w języku angielskim, prowadzi: Grzegorz Fidala

Wychowanie fizyczne– godz. 11:15 – 11:55, Zajęcia dla dzieci – football 3,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Dom średniowieczny w Toruniu, prowadzi: Alicja Lubowicka

Historia– godz. 12:45 – 13:25, Napoleon Bonaparte – „mały” wielki wódz, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Wychowanie fizyczne– godz. 13:30 – 14:10, Zajęcia z jogi część 11,  prowadzi: Marek Wiśniewski

27 sierpnia 2020

Religia – godz. 9:00 – 9:40, Urbi et orbi, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Tętniący życiem ogród edukacyjny przy siedzibie Tucholskiego Parku Krajobrazowego, prowadzi: Rafał Bożyszkowski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Czym jest ikona, skąd się wzięła, jak ją stworzyć?, prowadzą: Adam Zapora

Historia– godz. 11:15 – 11:55,  Zamek krzyżacki w Toruniu, prowadzą: Krzysztof i Dominika Jastrzębscy

Wychowanie fizyczne– godz. 12:00 – 12:40, Wyścigi i zabawy,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

Język polski– godz. 12:45 – 13:25, Platformy i wspólnoty. Nowoczesne technologie, edukacja i komunikacja. Część 1: Czym jest komunikacja, prowadzi: Tomasz Komendziński

Fizyka- godz. 12:45 – 13:25, Zwiedzamy astrobazę w Świeciu, prowadzi: Grzegorz Stypulski

Historia– godz. 14:15 – 14:55, Dzieciństwo Mikołaja Kopernika w średniowiecznym Toruniu, prowadzi: Alicja Lubowicka

28 sierpnia 2020

Religia – godz. 9:00 – 9:40, Wyzwanie: Kim jestem?, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski

Wychowanie fizyczne– godz. 9:45 -10:25, Zabawy z nietypowymi przedmiotami,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

Historia– godz. 1o:30 – 11:10,  Gdy budowano Kanał Bydgoski, prowadzą: Tomasz Izajasz

Fizyka– godz. 11:15 – 11:55, Projekty realizowane w astrobazach,  prowadzi: Grzegorz Stypulski

Muzyka– godz. 12:00 – 12:40, Dźwięki gamy dobrze znamy,  prowadzi: Jarosław Milewski

Język polski– godz. 12:45 – 13:25, Platformy i wspólnoty. Nowoczesne technologie, edukacja i komunikacja. Część 2: Czym jest komunikacja, prowadzi: Tomasz Komendziński

Historia– godz. 13:30 – 14:10,  Kiedy w Bydgoszczy funkcjonowała Mennica, prowadzą: Krzysztof Kozłowski, Tomasz Izajasz

Wychowanie fizyczne– godz. 14:15 – 14:55, Zabawy z przyborami i sumo,  prowadzi: Mariusz Krzemiński

31 sierpnia 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Potop szwedzki, prowadzą: Krzysztof Kozłowski i Tomasz Izajasz

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Chrząszcze, prowadzi: Michał Wódecki

Plastyka i sztuka– godz. 1o:30 – 11:10, Pola Negri – talent wszech czasów, prowadzi: Anna Borkowicz

Doradztwo zawodowe– godz. 12:00 – 12:40, Technik masażysta, prowadzi: Monika Jasińska-Hahn

Doradztwo zawodowe– godz. 12:45 – 13:25, Terapeuta zajęciowy,  prowadzi: Joanna Jedynak

Doradztwo zawodowe– godz. 13:30 – 14:10, Higienistka stomatologiczna,  prowadzi: Ilona Rowińska

Doradztwo zawodowe– godz. 14:15 – 14:55, Technik dentystyczny,  prowadzi: Andrzej Żuberek

1 września 2010 - 4 września 2020

1 września 2020

Muzyka– godz. 9:00 – 9:40, Dźwięki gamy dobrze znamy. Część 2,  prowadzi: Jarosław Milewski

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Książka – historia od deski do deski, prowadzi: Agnieszka Miranowska

Historia– godz. 10:45 – 11:25, Co jadł Kopernik? Co jedzono w średniowieczu?, prowadziAlicja Lubowicka

Biologia– godz. 11:30 – 12:10, Formy ochrony przyrody w Polsce i gatunki chronione, prowadzi: Michał Wódecki

Plastyka i sztuka– godz. 12:00 – 12:40, Skąd się bierze talent? Jaki mam talent?, prowadzi: Anna Borkowicz

2 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Jak dawniej mierzono czas, prowadzi: Michał Kłosiński

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Jak zdrowo gotować? Jak upiec bułeczki, prowadzi: Paweł Sulski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Tramwaje w Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Mundur wojewódzki Województwa Brzesko-Kujawskiego, prowadzi: Leszek Kalicki

Plastyka i sztuka– godz. 12:00 – 12:40, Rzeźby i rękodzieło ludowe część 1, prowadzą: Krzysztof i Aleksandra Zawaccy

3 września 2020

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Zwierzęta i organizmy żyjące w mieście, prowadzi: Michał Wódecki

Muzyka– godz. 10:30 – 11:10, Taniec ludowy – Kujawiak,  prowadzi: Maciej Mielczarski

Historia– godz. 11:15 – 11:45, Powstanie Styczniowe 1863 roku na Kujawach i pograniczu wielkopolskim, prowadzi: Leszek Kalicki

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Jan Maciaszek – okradziony i poturbowany prezydent Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grosman

4 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, W czasach XVII-wiecznej Bydgoszczy, prowadzą: Krzysztof Kozłowski i Tomasz Izajasz

Historia– godz. 10:15 – 10:45, Obserwacje Mikołaja Kopernika, prowadzi: Michał Kłosiński

Plastyka i sztuka– godz. 10:50 – 11:30, Teatr współczesny, prowadzi: Anna Borkowicz 

Muzyka– godz. 11:25 – 11:55, Taniec ludowy – Polonez i Mazur.prowadzi: Jarosław Milewski

14 września 2020 - 18 września 2020

14 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Życie codzienne – rynek na rynku w Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Bitwa pod Płowcami. Jak król Łokietek dał łupnia Krzyżakom pod Płowcami roku pańskiego 1331, prowadzi: Leszek Kalicki

Matematyka– godz. 10:30 – 11:10, Jednostki masy lekko podane, prowadzi: Anna Michalak

Plastyka i sztuka– godz. 11:15 – 11:55,  Rzeźby i rękodzieło ludowe. Część 2, prowadzą: Aleksandra Krzysztof Zawadzcy

15 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Powrót Bydgoszczy do macierzy. Bydgoszcz w XX-leciu międzywojennym, prowadzą: Krzysztof Kozłowski, Tomasz Izajasz

Fizyka– godz. 9:45 – 10:25, Podstawy astrofotografii. Astrobaza w Świeciu, prowadzi: Grzegorz Stypulski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Pamiętnik mieszkańca Radziejowa – Józefa Prusinowskiego, uczestnika wojny obronnej 1939 roku, prowadzi: Leszek Kalicki

16 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Insurekcja Kościuszkowska na Kujawach, prowadzi: Leszek Kalicki

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Grzymalici kontra Nałęcze – czyli o wojnie domowej na Kujawach w latach 1382 – 1385 o kandydata na tron Polski, prowadzi: Leszek Kalicki

17 września 2020

Muzyka– godz. 9:00 – 9:40, Dźwięki, gamy dobrze znamy część 3, prowadzi: Jarosław Milewski

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Żupan – kontusz – karabela – rzecz o sejmikach szlacheckich w Radziejowie na Kujawach w XVII – XVIII wieku , prowadzi: Leszek Kalicki

Biologia– godz. 10:30 – 11:10, Jak przygotować placki z cukinii z sosem tzatziki lub na słodko, prowadzi: Paweł Sulski

18 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Pola Negri, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Jan Heweliusz, prowadzi: Michał Kłosiński

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Luneta – krótka historia o wynalazku, prowadzi: Michał Kłosiński

21 września 2020 - 25 września 2020

21 września 2020

Historia– godz. 11:30 – 11:55, Pola Negri, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Literatura i film przypadek czarnego kryminału część 1, prowadzi: Dominik Wierski

22 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Wincentyna i Jan Teskowie wydawcy Dziennika Bydgoskiego, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Literatura i film przypadek czarnego kryminału część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Największa w Polsce kolekcja miar i wag: Anna Michalak

23 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Witold Bełza bibliotekarz, literat, dyrektor Biblioteki Miejskiej, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Kino moralnego niepokoju część 1, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Wanda Siemaszkowa aktorka, reżyserka, dyrektorka Teatru Miejskiego, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Z flisakiem po województwie. Jak wyglądała żegluga śródlądowa, prowadzi: Tomasz Izajasz

24 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Jan Biziel lekarz i społecznik, prowadzi:Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Kino moralnego niepokoju część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Powstanie wielkopolskie 1918, prowadzi: Leszek Kalicki

25 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Sport i kino polskie część 1, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Sport i kino polskie część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Jan Żychoń oficer wywiadu, prowadzi: Małgorzata Grossman

Rok szkolny 2020-2021

1 września 2010 - 4 września 2020

1 września 2020

Muzyka– godz. 9:00 – 9:40, Dźwięki gamy dobrze znamy. Część 2,  prowadzi: Jarosław Milewski

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Książka – historia od deski do deski, prowadzi: Agnieszka Miranowska

Historia– godz. 10:45 – 11:25, Co jadł Kopernik? Co jedzono w średniowieczu?, prowadziAlicja Lubowicka

Biologia– godz. 11:30 – 12:10, Formy ochrony przyrody w Polsce i gatunki chronione, prowadzi: Michał Wódecki

Plastyka i sztuka– godz. 12:00 – 12:40, Skąd się bierze talent? Jaki mam talent?, prowadzi: Anna Borkowicz

2 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Jak dawniej mierzono czas, prowadzi: Michał Kłosiński

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Jak zdrowo gotować? Jak upiec bułeczki, prowadzi: Paweł Sulski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Tramwaje w Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Mundur wojewódzki Województwa Brzesko-Kujawskiego, prowadzi: Leszek Kalicki

Plastyka i sztuka– godz. 12:00 – 12:40, Rzeźby i rękodzieło ludowe część 1, prowadzą: Krzysztof i Aleksandra Zawaccy

3 września 2020

Biologia– godz. 9:45 – 10:25, Zwierzęta i organizmy żyjące w mieście, prowadzi: Michał Wódecki

Muzyka– godz. 10:30 – 11:10, Taniec ludowy – Kujawiak,  prowadzi: Maciej Mielczarski

Historia– godz. 11:15 – 11:45, Powstanie Styczniowe 1863 roku na Kujawach i pograniczu wielkopolskim, prowadzi: Leszek Kalicki

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Jan Maciaszek – okradziony i poturbowany prezydent Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grosman

4 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, W czasach XVII-wiecznej Bydgoszczy, prowadzą: Krzysztof Kozłowski i Tomasz Izajasz

Historia– godz. 10:15 – 10:45, Obserwacje Mikołaja Kopernika, prowadzi: Michał Kłosiński

Plastyka i sztuka– godz. 10:50 – 11:30, Teatr współczesny, prowadzi: Anna Borkowicz 

Muzyka– godz. 11:25 – 11:55, Taniec ludowy – Polonez i Mazur.prowadzi: Jarosław Milewski

14 września 2020 - 18 września 2020

14 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Życie codzienne – rynek na rynku w Bydgoszczy, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Bitwa pod Płowcami. Jak król Łokietek dał łupnia Krzyżakom pod Płowcami roku pańskiego 1331, prowadzi: Leszek Kalicki

Matematyka– godz. 10:30 – 11:10, Jednostki masy lekko podane, prowadzi: Anna Michalak

Plastyka i sztuka– godz. 11:15 – 11:55,  Rzeźby i rękodzieło ludowe. Część 2, prowadzą: Aleksandra Krzysztof Zawadzcy

15 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Powrót Bydgoszczy do macierzy. Bydgoszcz w XX-leciu międzywojennym, prowadzą: Krzysztof Kozłowski, Tomasz Izajasz

Fizyka– godz. 9:45 – 10:25, Podstawy astrofotografii. Astrobaza w Świeciu, prowadzi: Grzegorz Stypulski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Pamiętnik mieszkańca Radziejowa – Józefa Prusinowskiego, uczestnika wojny obronnej 1939 roku, prowadzi: Leszek Kalicki

16 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Insurekcja Kościuszkowska na Kujawach, prowadzi: Leszek Kalicki

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Grzymalici kontra Nałęcze – czyli o wojnie domowej na Kujawach w latach 1382 – 1385 o kandydata na tron Polski, prowadzi: Leszek Kalicki

17 września 2020

Muzyka– godz. 9:00 – 9:40, Dźwięki, gamy dobrze znamy część 3, prowadzi: Jarosław Milewski

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Żupan – kontusz – karabela – rzecz o sejmikach szlacheckich w Radziejowie na Kujawach w XVII – XVIII wieku , prowadzi: Leszek Kalicki

Biologia– godz. 10:30 – 11:10, Jak przygotować placki z cukinii z sosem tzatziki lub na słodko, prowadzi: Paweł Sulski

18 września 2020

Historia– godz. 9:00 – 9:40, Pola Negri, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Jan Heweliusz, prowadzi: Michał Kłosiński

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Luneta – krótka historia o wynalazku, prowadzi: Michał Kłosiński

21 września 2020 - 25 września 2020

21 września 2020

Historia– godz. 11:30 – 11:55, Pola Negri, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Literatura i film przypadek czarnego kryminału część 1, prowadzi: Dominik Wierski

22 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Wincentyna i Jan Teskowie wydawcy Dziennika Bydgoskiego, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Literatura i film przypadek czarnego kryminału część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Największa w Polsce kolekcja miar i wag: Anna Michalak

23 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Witold Bełza bibliotekarz, literat, dyrektor Biblioteki Miejskiej, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Kino moralnego niepokoju część 1, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Wanda Siemaszkowa aktorka, reżyserka, dyrektorka Teatru Miejskiego, prowadzi: Małgorzata Grossman

Historia– godz. 12:00 – 12:40, Z flisakiem po województwie. Jak wyglądała żegluga śródlądowa, prowadzi: Tomasz Izajasz

24 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Jan Biziel lekarz i społecznik, prowadzi:Małgorzata Grossman

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Kino moralnego niepokoju część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Powstanie wielkopolskie 1918, prowadzi: Leszek Kalicki

25 września 2020

Historia– godz. 9:45 – 10:25, Sport i kino polskie część 1, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 10:30 – 11:10, Sport i kino polskie część 2, prowadzi: Dominik Wierski

Historia– godz. 11:15 – 11:55, Jan Żychoń oficer wywiadu, prowadzi: Małgorzata Grossman

E-learning, e-szkoła, e-lekcje i zdalne nauczanie – materiały i pomoc dla nauczycieli

1 października 2020 - 2 października 2020
5 października 2020 - 9 października 2020

5 października 2020

Język polski– klasy 3 LO – godz. 16:00, Motyw labiryntu w malarstwie i prozie XX-lecia międzywojennego, cz. 1, prowadzi: Anna Molenda.

Język polski–  klasy 3 LO-  godz. 16:40, Motyw labiryntu w malarstwie i prozie XX-lecia międzywojennego, cz. 2, prowadzi: Anna Molenda.

Język polski– klasy SP-  godz. 17:20, Rzecz o rzeczowniku, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska.

Historia– klasy 3 LO- godz. 18:00, Kongres wiedeński, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

Fizyka– klasy SP- godz. 18:40, Kosmiczna lekcja fizyki. Jak obserwować niebo?, prowadzi: Krzysztof Rochowicz.

6 października 2020

Język angielski– klasy 3 LO – godz. 16:00, Family life- życie rodzinne, prowadzi: Maciej Doksa.

Język angielski–  klasy 3 LO-  godz. 16:40, Social relations- Relacje międzyludzkie, prowadzi: Maciej Doksa.

Matematyka– klasy 3 LO- godz. 18:00, Matura 2020- omówienie i rozwiązanie zadań zamkniętych, cz. 1, prowadzi: Tomasz Masłowski.

Matematyka– klasy 3 LO- godz. 18:00, Matura 2020- omówienie i rozwiązanie zadań zamkniętych, cz. 1, prowadzi: Tomasz Masłowski.

7 października 2020

Język polski– klasy 8 SP- godz. 16:00, Nie taki diabeł straszny, czyli co musisz wiedzieć o egzaminie z języka polskiego, prowadzi: Lidia Bęben.

Język polski–  klasy 8 SP-  godz. 16:40, Lista lektur na egzamin ósmoklasisty, prowadzi: Lidia Bęben.

Biologia– klasy 3 LO- godz. 17:20, Instrukcja obsługi życia- budowa i niesamowite możliwości DNA, prowadzi: Magdalena Lutowska.

Geografia– klasy 3 LO-  godz. 18:00, Działalność lądolodów. Formy polodowcowe.

Język angielski– klasy SP- godz. 18:40, Present simple a Present Continuous, prowadzi: Agnieszka Tarnowska.

8 października 2020

Religia– klasy 3 LO- godz. 16:00, ProcesJa. Przyjaźń miejscem rodzenia osobowości, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski.

Matematyka–  klasy SP-  godz. 16:40, Działania na ułamkach zwykłych. Odejmowanie i mnożenie, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Biologia– klasy SP- godz. 17:20Komplementarność zasad i proces replikacji, prowadzi: Julia Idziak.

Język angielski– klasy 8 SP-  godz. 18:00, Funkcje językowe- zaproszenia i propozycje cz. 1, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

Chemia– klasy SP- godz. 18:40, Otrzymywanie kwasów, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

9 października 2020

Chemia– klasy SP- godz. 15:30, Promieniotwórczość naturalna i sztuczna, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

WOS– klasy 3 LO- godz. 16:00, Grupy i role społeczne, prowadzi: Marcin Empel.

Historia–  klasy SP-  godz. 16:40, Przyczyny rozbiorów Polski, prowadzi: Szymon Wiśniewski.

Język angielski– klasy 8 SP-  godz. 17:20, Sport- opis wydarzeń sportowych. Ekstremalne i dziwne sporty, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

12 października 2020 - 16 października 2020

12 października 2020

Język polski– [PP] – godz. 16:00Twarz czy maska? Motyw budowania tożsamości w tekstach kultury cz. 1, prowadzi: Anna Molenda.

Język polski–  [PP]-  godz. 16:40, Twarz czy maska? Motyw budowania tożsamości w tekstach kultury cz. 2prowadzi: Anna Molenda.

Język polski– [SP]-  godz. 17:20, Przymiotnik- przyjaciel rzeczownika, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska.

WOS– [PP]- godz. 18:00Socjalizacja prowadzi: Marcin Empel.

Historia– [PP]- godz. 18:40Wiosna Ludów, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

13 października 2020

Język angielski– [PP] – godz. 16:00Choroby i objawy, prowadzi: Maciej Doksa.

Język angielski–  [PP]  godz. 16:40Wizyta u lekarza, prowadzi: Maciej Doksa.

Historia– [SP]-  godz. 17:20Ziemie polskie po Kongresie Wiedeńskim, prowadzi: Szymon Wiśniewski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:00Matura podstawa z matematyki- zadania otwarte cz.1 , prowadzi: Tomasz Masłowski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:40, Matura podstawa z matematyki- zadania otwarte, prowadzi: Tomasz Masłowski.

14 października 2020

Język polski– [SP]- godz. 16:00Twórca i jego czasy, prowadzi: Lidia Bęben.

Język polski– [SP]-  godz. 16:40O stylu wypowiedzi, prowadzi: Lidia Bęben.

Fizyka– [PP]- godz. 17:20, Kinetyka- ruch prostoliniowy prowadzi: Zuzanna Niedzielska.

Geografia– [PP]-  godz. 18:00Zadania maturalne- działalność erozyjna i akumulacyjna lądolodów, prowadzi Monika Klimek.

Biologia– [PP]- godz. 18:40, O przebiegu i znaczeniu replikacji DNA, prowadzi: Magdalena Lutowska.

15 października 2020

Religia– godz. 16:00, I co z tą dojrzałością? Gdy dynamika ludzkiej osobowości wymięka prowadzi: ks. Dawid Wasilewski.

Matematyka– [SP]-  godz. 16:40Działania na ułamkach, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Matematyka–  [SP]-  godz. 17:20Pola powierzchni figur płaskich, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Biologia– [SP]- godz. 18:00Podstawy dziedziczenia cech, prowadzi: Julia Idziak.

Chemia– klasy SP- godz. 18:40, Wzory i nazwy soli, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

16 października 2020

Fizyka– [SP]- godz. 16:00, Skale wszechświata, prowadzi: Krzysztof Rochowicz.

Język niemiecki–  [PP]  godz. 16:40Spójniki i szyki zdań- jak zbudować zdanie i się nie pogubić, prowadzi: Anna Schmelter.

Język angielski– [SP]- godz. 17:20, Zdrowie Health, wellness and human body, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

Język angielski– [SP]- godz. 18:00, Zdania okolicznikowe skutki i przyczyny, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

14 października 20202 roku Gala wręczenia nagród Lider Edukacji województwa kujawsko-pomorskiego
19 października 2020 - 23 października 2020

19 października 2020

Język polski– [PP] – godz. 16:00Czy życiem człowieka rządzi przypadek, prowadzi: Jolanta Serocka.

Język polski– [PP] – godz. 16:40Czy można uwolnić się od bolesnych wspomnień, prowadzi: Jolanta Serocka.

Język polski– [SP]-  godz. 17:20,Czas na czasownik (osoby, liczby, rodzaje, czasy, aspekt), prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska.

WOS– [PP]- godz. 18:00Rodzina, prowadzi: Marcin Empel.

Historia– [PP]- godz. 18:40Powstanie listopadowe, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

20 października 2020

Język angielski– [PP] – godz. 16:00Zdrowy tryb życia- Healthy lifestyle, prowadzi: Maciej Doksa.

Język angielski–  [PP]  godz. 16:40Nawyki żywieniowe- Eating habits, prowadzi: Maciej Doksa.

Historia– [SP]-  godz. 17:20W królestwie Polskim 1815-1830, prowadzi: Szymon Wiśniewski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:00Matura rozszerzona 20202- zadania zamknięte i krótkie odpwoiedzi, prowadzi: Tomasz Masłowski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:40Matura rozszerzona 2020- zadania zamknięte i krótkie odpowiedzi  prowadzi: Tomasz Masłowski.

21 października 2020

Język polski– [SP]- godz. 16:00,  Egzamin ósmoklasisty. Fraszki Jana Kochanowskiego, prowadzi: Lidia Bęben.

Język polski– [SP]-  godz. 16:40, Egzamin ósmoklasisty. Budowa słowotwórcza wyrazu, prowadzi: Lidia Bęben.

Fizyka– [PP]- godz. 17:20, Kinetyka- ruch krzywoliniowy prowadzi: Zuzanna Niedzielska.

Geografia– [PP]-  godz. 18:00Lodowce górskie. działalność i formy, prowadzi Monika Klimek.

Biologia– [PP]- godz. 18:40Ekspresja informacji genetycznej, prowadzi: Magdalena Lutowska.

22 października 2020

Religia– godz. 16:00, Przejawy ludzkiej dojrzałości a wiara z krwi i kości, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski.

Matematyka– [SP]-  godz. 16:40Działania na ułamkach dziesiętnych, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Matematyka–  [SP]-  godz. 17:20Bryły w zadaniach testowych, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Biologia– [SP]- godz. 18:00, Krzyżówki genetyczne, prowadzi: Julia Idziak.

Chemia– klasy SP- godz. 18:40, Dysocjacja jonowa soli soli, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

23 października 2020

Fizyka– [SP]- godz. 16:00, Jak zważyć Ziemię, prowadzi: Krzysztof Rochowicz.

Język niemiecki–  [PP]  godz. 16:40Zdania podrzędnie złożone, prowadzi: Anna Schmelter.

Język angielski– [SP]- godz. 17:20, Nauka i technika. Technology, scientific, discoveries and inventions, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

Język angielski– [SP]- godz. 18:00Zdania okolicznikowe celu, miejsca i zdania wykrzyknikowe, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

26 października 2020 - 30 października 2020

26 października 2020

Język polski– [PP] – godz. 16:00, Samotność jako temat tekstów kultury cz. 1, prowadzi: Anna Molenda.

Język polski– [PP] – godz. 16:40, Samotność jako temat tekstów kultury cz. 2, prowadzi: Anna Molenda.

Język polski– [SP]-  godz. 17:20, Czas na czasownik- cz.2 (tryby, strony, czasowniki przechodnie i nieprzechodnie), prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska.

Historia– [PP]- godz. 18:00, Wielka Emigracja i rok 1846, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

27 października 2020

Język angielski– [PP] – godz. 16:00, Rozprawka za i przeciw (for and against essay), prowadzi: Maciej Doksa.

Język angielski–  [PP]  godz. 16:40, Rozprawka za lub przeciw (opinion essay), prowadzi: Maciej Doksa.

Historia– [SP]-  godz. 17:20,  Powstanie listopadowe, prowadzi: Szymon Wiśniewski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:00, Matura rozszerzona 2020 – zadania otwarte, prowadzi: Tomasz Masłowski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:40,  Matura rozszerzona 2020 – zadania otwarte, prowadzi: Tomasz Masłowski.

28 października 2020

Fizyka– [SP]- godz. 16:00Dynamika – zasady dynamiki, prowadzi: Zuzanna Niedzielska.

Język polski– [SP]-  godz. 16:40, Pieśni i Treny Jana Kochanowskiego, prowadzi: Lidia Bęben.

Język polski– [PP]- godz. 17:20, Wypowiedzi o charakterze argumentacyjnym, prowadzi: Lidia Bęben.

Geografia– [PP]-  godz. 18:00, Gleby w Polsce i na świecie, prowadzi Monika Klimek.

Biologia– [PP]- godz. 18:40, Regulacja ekspresji genów, prowadzi: Magdalena Lutowska.

29 października 2020

Religia– godz. 16:00, Jeden z trzech – czy to pech? Bierzmowanie, ale po co?, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski.

Matematyka– [SP]-  godz. 16:40, Działania na ułamkach dziesiętnych i zamiany jednostek, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Matematyka–  [SP]-  godz. 17:20, Objętość brył w zadaniach tekstowych, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Biologia– [SP]- godz. 18:00, Dziedziczenie płci u człowieka, prowadzi: Julia Idziak.

Chemia– klasy SP- godz. 18:40, Otrzymywanie soli w reakcjach zobojętniania, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

30 października 2020

Fizyka– [SP]- godz. 16:00, Czarne dziury – najciemniejsza z tajemnic Wszechświata, prowadzi: Krzysztof Rochowicz.

Język angielski– [SP]- godz. 17:20, Świat przyrody – pogoda. Zjawiska naturalne. Weather and natural phenomena, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

Język angielski– [SP]- godz. 18:00, Numbers and …. Liczebniki, daty i przyimki czasu, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

2 listopada 2020 - 6 listopada 2020

2 listopada 2020

Język polski– [PP] – godz. 16:00,  Analiza przykładowej rozprawki maturalnej, prowadzi: Jolanta Serocka.

Język polski– [PP] – godz. 16:40, Analiza przykładowej interpretacji wiersza Tadeusza Śliwiaka pt. „Kaskaderzy”, prowadzi: Jolanta Serocka.

Język polski– [SP]-  godz. 17:20, Imiesłowy przymiotnikowe i przysłówkowe – tworzenie i zasady stosowania, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska.

WOS– [PP]- godz. 18:00, Podziały społeczne i stygmatyzacja, prowadzi: Marcin Empel.

Historia– [PP]- godz. 18:40, Powstanie styczniowe, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz.

3 listopada 2020

Język angielski– [PP] – godz. 16:00, Pisanie artykułu / Writing an article, prowadzi: Maciej Doksa.

Język angielski–  [PP]  godz. 16:40, Pisanie listu do redakcji / Writing a letter to an editor, prowadzi: Maciej Doksa.

Historia– [SP]-  godz. 17:20, Wielka Emigracja, prowadzi: Szymon Wiśniewski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:00, Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa – matura podstawowa, cz. 2, prowadzi: Tomasz Masłowski.

Matematyka– [PP]- godz. 18:40,  Kombinatoryka i rachunek prawdopodobieństwa – matura podstawowa, cz. 2, prowadzi: Tomasz Masłowski.

4 listopada 2020

Fizyka– [PP]- godz. 16:00Dynamika – zadania maturalne, prowadzi: Zuzanna Niedzielska.

Język polski– [SP]-  godz. 16:40, Bajki i satyry Ignacego Krasickiego, prowadzi: Lidia Bęben.

Język polski– [SP]- godz. 17:20, Wypowiedzi o charakterze argumentacyjnym, cz. 1, prowadzi: Lidia Bęben.

Geografia– [PP]-  godz. 18:00,  Rozmieszczenie gleb na świecie i formacje roślinne, prowadzi Monika Klimek.

Biologia– [PP]- godz. 18:40, Mutacje genowe, prowadzi: Magdalena Lutowska.

5 listopada 2020

Religia– [LO]- godz. 16:00, Chrześcijanin na „pół etatu”. Słów kilka o chrześcijańskiej dojrzałości, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski.

Matematyka– [SP]-  godz. 16:40, Jaki to procent?, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Matematyka–  [SP]-  godz. 17:20, Zadania geometryczne innego typu w zadaniach testowych, prowadzi: Magdalena Budzyńska.

Biologia– [SP]- godz. 18:00, Dziedziczenie krwi, prowadzi: Julia Idziak.

Chemia– klasy SP- godz. 18:40, Otrzymywanie soli w reakcji kwasu z metalem, prowadzi: Tomasz Grzybowski.

6 listopada 2020

Fizyka– [SP]- godz. 16:00, Czy gorąca woda może zamarzać szybciej niż zimna?, prowadzi: Krzysztof Rochowicz.

Język niemiecki–  [PP]  godz. 16:40, Zdania czasowe i następstwo czasów, prowadzi: Anna Schmelter.

Język angielski– [SP]- godz. 17:20, Świat przyrody cz. 2 – Ochrona środowiska, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

Język angielski– [SP]- godz. 18:00, Rzeczowniki – liczba mnoga, rzeczowniki policzalne/niepoliczalne, prowadzi: Aleksandra Kowalska.

9 listopada 2020 - 13 listopada 2020

9 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język polski [PP] – Anna MolendaByć artystą, być człowiekiem…, cz. 1.

16:40 – 17:10 Język polski [PP] – Anna MolendaByć artystą, być człowiekiem…, cz. 2.

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Karolina Szostak-Lubomska„Zaimek – czujny zastępca”.

18:00 – 18:30 WOS [PP] – Marcin EmpelTolerancja i rozwiązywanie konfliktów.

18:40 – 19:10 Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczStany Zjednoczone Ameryki w II połowie XIX wieku.

10 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język angielski [PP] – Maciej DoksaAn accident – opis wypadku.

16:40 – 17:10 Język angielski [PP] – Maciej DoksaAddictions – uzależnienia.

17:20 – 17:50 Historia [SP] – Szymon WiśniewskiZiemie polskie po upadku powstania listopadowego.

18:00 – 18:30 Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiKombinatoryka  i rachunek prawdopodobieństwa – matura na poziomie rozszerzonym, cz. 1.

18:40 – 19:10 Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiKombinatoryka  i rachunek prawdopodobieństwa – matura na poziomie rozszerzonym, cz. 2.

11 listopada 2020

Narodowe Święto Niepodległości

12 listopada 2020

16:00 – 16:30 Religia – ks. Dawid Wasilewski –  I z czego się tu cieszyć?  O radości ukrytej  w codzienności.

16:40 – 17:10 Język polski [SP] – Lidia BębenSpotkanie z lekturą: Adam Mickiewicz, Dziady, cz. II.

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Lidia Bęben Bogactwo i zróżnicowanie słownictwa.

18:00 – 18:30 Biologia [SP] – Julia IdziakMutacje.

18:40 – 19:10 Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiReakcje kwasów z tlenkami metali i reakcje zasad z tlenkami niemetali.

13 listopada 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [SP] – Krzysztof RochowiczOd Iskry do pioruna.

16:40 – 17:10 Język niemiecki [PP] – Anna SchmelterZdania czasowe  i następstwo czasów

17:20 – 17:50 Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaŻycie społeczne – przestępstwa, przestępcy, prawo.

18:00 – 18:30 Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaCzasowniki modalne – can, could, must, have to, should, may.

18:40 – 19:10 Biologia [PP] – Magdalena LutowskaDziedziczenie cech –  I i II prawo Mendla.

16 listopada 2020 - 20 listopada 2020

16 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język polski [PP] – Jolanta SerockaPowtórki do matury – XX-lecie międzywojenne.

16:40 – 17:10 Język polski [PP] – Jolanta SerockaPowtórki do matury – Współczesność.

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Karolina Szostak-LubomskaNieodmienne części mowy – przysłówek, przyimek, spójnik, wykrzyknik i partykuła.

18:00 – 18:30 WOS [PP] – Marcin EmpelWspółczesne społeczeństwo.

18:40 – 19:10 Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczZjednoczenie Niemiec w XIX w.

17 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język angielski [PP] – Maciej DoksaW sklepie odzieżowym – At the clothes shop.

16:40 – 17:10 Język angielski [PP] – Maciej DoksaOrganizowanie przyjęcia – Having a party.

17:20 – 17:50 Historia [SP] – Szymon WiśniewskiWiosna Ludów na ziemiach polskich.

18:00 – 18:30 Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiPotęgi, pierwiastki – matura z matematyki – poziom podstawowy, cz. 1.

18:40 – 19:10 Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiPotęgi, pierwiastki – matura z matematyki – poziom podstawowy.

18 listopada 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [PP] – Zuzanna NiedzielskaSiły bezwładności.

16:40 – 17:10 Język polski [SP] – Lidia BębenArkusz egzaminacyjny – przykłady odpowiedzi (część 1).

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Lidia BębenArkusz egzaminacyjny – przykłady odpowiedzi (część 2).

18:00 – 18:30 Geografia [PP] – Monika KlimekGleby w Polsce i na świecie.

18:40 – 19:10 Biologia [PP] – Magdalena LutowskaRegulacja ekspresji genów.

19 listopada 2020

16:00 – 16:30 Religiaks. Dawid Wasilewski „Pokaż kotku co masz w środku”, czyli poznać samego siebie.

16:40 – 17:10 Biologia [SP] – Julia IdziakEwolucja i jej dowody.

17:20 – 17:50 Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiOtrzymywanie soli w reakcjach strąceniowych.

20 listopada 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [SP] – Krzysztof RochowiczPrąd elektryczny.

16:40 – 17:10 Język niemiecki [PP] – Anna SchmelterZdania czasowe i następstwo czasów.

17:20 – 17:50 Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaŻycie społeczne – przestępstwa, przestępcy, prawo.

18:00 – 18:30 Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaCzasowniki modalne – can, could, must, have to, should, may.

23 listopada 2020 - 27 listopada 2020

23 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język polski [PP] – Anna MolendaMoralne rozterki bohaterów literackich  i filmowych.

16:40 – 17:10 Język polski [PP] – Anna MolendaMoralne rozterki bohaterów literackich  i filmowych.

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Karolina Szostak-LubomskaRozbiór gramatyczny zdania- utrwalamy wiadomości.

18:00 – 18:30 WOS [PP] – Marcin EmpelOrganizacje pozarządowe.

18:40 – 19:10 Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczKolonializm – imperializm XIX/XX wieku.

24 listopada 2020

16:00 – 16:30 Język angielski [PP] – Maciej DoksaAt a sport event – na zawodach sportowych.

16:40 – 17:10 Język angielski [PP] – Maciej Doksa School problems – problemy w szkole.

17:20 – 17:50 Historia [SP] – Szymon WiśniewskiKultura polska doby romantyzmu.

18:00 – 18:30 Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiLogarytmy – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 Matematyka [PP] – Tomasz Masłowski – Logarytmy – matura poziom podstawowy.

25 listopada 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [PP] – Zuzanna Niedzielska – Energia mechaniczna.

16:40 – 17:10 Język polski [SP] – Lidia Bęben – Spotkanie z lekturą: Adam Mickiewicz „Stepy akermańskie”, „Śmierć Pułkownika”

17:20 – 17:50 Język polski [SP] – Lidia Bęben – Tworzenie wypowiedzi o charakterze twórczym – opowiadanie.

18:00 – 18:30 Geografia [PP] – Monika Klimek – Działalność erozyjna i akumulacyjna wód płynących.

18:40 – 19:10 Biologia [PP] – Magdalena Lutowska – Dziedziczenie cech sprzężonych z płcią.

26 listopada 2020

16:00 – 16:30 Religiaks. Dawid WasilewskiOd przebaczenia do pojednania.

16:40 – 17:10 Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaProcenty (procent danej liczby, obniżki i podwyżki).

17:20 – 17:50 Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaWyrażenia algebraiczne w zadaniach testowych.

18:00 – 18:30 Biologia [SP] – Julia Idziak Mechanizmy ewolucji.

18:40 – 19:10 Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiĆwiczenia w zapisie równań reakcji otrzymywania soli.

27 listopada 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [SP] – Krzysztof RochowiczPole magnetyczne.

16:40 – 17:10 Język niemiecki [PP] – Anna SchmelterPaństwo i społeczeństwo.

17:20 – 17:50 Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaJak Amerykanie obchodzą święta: Dzień Niepodległości oraz Święto Dziękczynienia.

18:00 – 18:30 Język angielski [SP] – Aleksandra Kowalska Past Simple i Past Continuous – porównanie.

18:00 – Warsztaty filmu dokumentalnego. Lekcja live dla uczniów szkół średnich, interesujących się filmem, transmitowana na żywo o godzinie 18:40. Poprowadzą ją Filip Jacobson i Krzysztof Nowicki. Zapraszamy!Filip Jacobson i Krzysztof Nowicki

30 listopada 2020 - 4 grudnia 2020

30 listopada 2020

16:00 – 16:30 – Język polski [PP] – Anna Molenda Sposoby dokumentowania rzeczywistości w tekstach kultury cz. 1.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP] – Anna MolendaSposoby dokumentowania rzeczywistości w tekstach kultury cz. 2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Karolina Szostak-LubomskaCzy jest różnica między głoską a literą? – o głosce, literze, sylabie.

18:00 – 18:30 – WOS [PP] – Marcin EmpelKościoły i związki wyznaniowe.

18:40 – 19:10 – Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczNowy podział polityczny świata na przełomie XIX i XX w.

1 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP] – Maciej DoksaCharity work and volunteering. Działalność charytatywna i wolontariat.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP] – Maciej DoksaThe state and society – państwo i społeczeństwo.

17:20 – 17:50 – Historia [SP] – Szymon WiśniewskiStany Zjednoczone w XIX wieku.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiWzory skróconego mnożenia.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiWzory skróconego mnożenia.

2 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Fizyka [PP] – Zuzanna NiedzielskaZderzenia sprężyste i niesprężyste.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP] – Lidia BębenSpotkanie z lekturą: Adam Mickiewicz „Świtezianka”, „Reduta Ordona”.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Lidia BębenBudowa zdania pojedynczego.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP] – Monika KlimekZadania maturalne z litosfery.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP] – Magdalena LutowskaOdstępstwa od klasycznych reguł dziedziczenia.

3 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Religia – ks. Dawid WasilewskiWirusy pamięci osłabiają chęci.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaProcenty: obliczanie liczby, gdy dany jest procent; o ile więcej o ile mniej.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaPotęgi i pierwiastki w zadaniach tekstowych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP] – Julia IdziakUtrwalenie wiadomości z zakresu układu krwionośnego.

18:40 – 19:10 – Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiOdmiany alotropowe węgla.

4 grudnia 2020

16:00 – 16:30 Fizyka [SP] – Krzysztof RochowiczCzy św. Mikołaj podróżuje z prędkością światła?

16:40 – 17:10 – Język niemiecki [PP] – Anna SchmelterWeihnachtszeit in DACH-Ländern. Adwent i Boże Narodzenie w krajach niemieckiego obszaru językowego.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaBoże Narodzenie w krajach anglosaskich. Christmas in English speaking countries.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaBoże Narodzenie w krajach anglosaskich. Christmas in English speaking countries.

18:40 – 19:10 – HistoriaJarosław JaworskiKujawsko-Pomorska Trasa Filmowa.

7 listopada 2020 - 11 grudnia 2020

7 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Język polski [PP] – Anna MolendaStarość i młodość jako tematy tekstów kultury.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP] – Anna MolendaStarość i młodość jako tematy tekstów kultury.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Karolina Szostak-LubomskaJak dzielimy głoski? – klasyfikacja głosek.

18:00 – 18:30 – WOS [PP] – Marcin EmpelPartie polityczne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczWiek XIX – epoka węgla i stali.

8 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP] – Maciej Doksa – Cooking – Gotowanie.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP] – Maciej DoksaHousework – Prace domowe.

17:20 – 17:50- Historia [SP] – Szymon WiśniewskiZjednoczenie Niemiec i zjednoczenie Włoch.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiDowody algebraiczne – matura rozszerzona.

18:40 – 19:10- Matematyka [PP] – Tomasz MasłowskiDowody algebraiczne – matura rozszerzona.

9 grudnia 2020

16:00 – 16:30- Fizyka [PP] – Zuzanna NiedzielskaRuch postępowo-obrotowy bryły sztywnej.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP] – Lidia BębenPolska epopeja narodowa -„Pan Tadeusz” (cz.1).

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Lidia BębenPolska epopeja narodowa -„Pan Tadeusz” (cz.2).

18:00 – 18:30 – Geografia [PP] – Monika KlimekLitosfera – zadania maturalne cz.2.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP] – Magdalena LutowskaChoroby genetyczne jednogenowe.

18:40-19:10 – Kujawsko-Pomorska Trasa FilmowaJarosław Jaworski Filmowe Kujawsko-Pomorskie.

10 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiZakochanie, szansa czy zagrożenie.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaWyrażenia algebraiczne.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP] – Magdalena BudzyńskaZadania z prędkością, drogą i czasem.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP] – Julia IdziakBudowa i funkcjonowanie układu odpornościowego.

18:40 – 19:10 – Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiNaturalne źródła węglowodorów.

11 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP] – Krzysztof RochowiczDrgania i fale.

16:40 – 17:10 – Język niemiecki [PP] – Anna SchmelterŚwiat przyrody – klimat i ochrona środowiska.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaŻycie społeczne. Social issues.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP] – Aleksandra KowalskaCzasowniki złożone cz.1. Phrasal verbs p.1.

14 grudnia 2020 - 18 grudnia 2020

14 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaRozstania i pożegnania jako motywy tekstów kultury.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaRozstania i pożegnania jako motywy tekstów kultury.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Karolina Szostak-LubomskaCzy zawsze mówimy tak samo, jak piszemy? – o procesach fonetycznych.

18:00 – 18:30 -WOS [PP] – Marcin EmpelKampania wyborcza.

18:40 – 19:10 – Historia [PP] – Zbigniew MilkiewiczZiemie polskie po powstaniu styczniowym.

15 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaConditionals. Zdania warunkowe.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – Mixed conditionals. Zdania warunkowe mieszane.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiKolonializm w XIX wieku.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP] Tomasz MasłowskiFunkcje liniowe – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcje liniowe – matura poziom podstawowy.

16 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaRuch postępowo obrotowy bryły sztywnej – zadania maturalne.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenWymowa „Opowieści wigilijnej” Charlesa Dickensa.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] Lidia BębenZdania współrzędnie i podrzędnie złożone.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekLitosfera – procesy endogeniczne i egzogeniczne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaChoroby genetyczne chromosomowe.

17 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiBoże Narodzenia, ale po co?

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaZadania z gwiazdką (klasy 4-7).

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaObliczenia procentowe w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakWstęp do ekologii: organizm a środowisko.

18:40 – 19:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiSzereg homologiczny alkanów.

18 grudnia 2020

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Krzysztof RochowiczOptyka.

16:40 – 17:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterKultura i jej przedstawiciele w krajach niemieckiego obszaru językowego.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaCzasowniki złożone cz.2. Phrasal verbs p.2.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra Kowalska Czas Past Perfect. Past Perfect tense.

[/vc_column_text]

[/vc_column_text]

18 stycznia 2021 - 22 stycznia 2021

18 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna Molenda – Piszemy rozszerzenie! Wypowiedź argumentacyjna.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna Molenda – Kompozycja wypowiedzi argumentacyjnej na podst. Stefan Sawicki, Sacrum w literaturze.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP] – Karolina Szostak-Lubomska – Czym się zajmuje słowotwórstwo? (wyrazy podstawowe i pochodne).

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin Empel – Media – „czwarta władza”.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz – Przemiany społeczne i gospodarcze na ziemiach polskich na przełomie XIX i XX w.

19 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaSłowotwórstwo – rzeczowniki / Word formation – nouns.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaSłowotwórstwo – czasowniki / Word formation – verbs.

17:20 – 17:50 – Historia [SP] – Szymon Wiśniewski – Rozwój nowych ruchów politycznych.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiGeometria w układzie współrzędnych – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiGeometria w układzie współrzędnych – matura poziom podstawowy.

20 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP] – Lidia BębenCechy utworów lirycznych.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenŚrodki stylistyczne (część 1.).

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska- Równowaga bryły sztywnej.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekLitosfera: zjawiska endo- i egzogeniczne – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaTechniki i narzędzia inżynierii genetycznej.

21 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Religia – ks. Dawid WasilewskiMam pokusy, czy pokusy mnie mają. Źródła, rodzaje i opór.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaWyrażenia algebraiczne (wartośc wyrażeń, jednomiany).

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaOdczytywanie danych i elementy statystyki opisowej w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakCechy populacji.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterKultura (część 2) – Komponisten, Theater und Film in den DACH-Ländern.

22 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiRuch i jego względność.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiWzory sumaryczne i strukturalne alkanów – ćwiczenia.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaSpójniki – Conjunctions.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaUczucia i emocje. Zainteresowania.

25 stycznia 2021 - 29 stycznia 2021

25 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza przykładowej rozprawki maturalnej T. 1 PP” Co ma większy wpływ na życie człowieka – racjonalne zachowania czy emocjonalne decyzje?

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza przykładowej interpretacji wiersza W. Szymborskiej T. 2 PP.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaZnaczenie i funkcje formantów.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrzekazy medialne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczNowe nurty polityczne na ziemiach polskich na przełomie XIX i XX w.

26 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaWord formation – adjectives / Słowotwórstwo – przymiotniki.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaWord formation -adverbs / Słowotwórstwo – przysłówki.

17:20 – 17:50 – Historia [SP] Szymon WiśniewskiPostęp techniczny  i zmiany cywilizacyjne.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa, zadania zamknięte – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa, zadania zamknięte – matura poziom podstawowy.

27 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia Bęben – Środki stylistyczne (część 2.).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia Bęben – Analiza i interpretacja utworu lirycznego.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska – Ruch harmoniczny.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika Klimek – Ziemia we Wszechświecie – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena Lutowska – Organizmy zmodyfikowane genetycznie.

28 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiPielgrzym czy włóczęga? Pięć kroków przed podjęciem ważnej decyzji.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaSumy algebraiczne.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaUkład współrzędnych w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakRelacje między organizmami. Konkurencja.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterKultura (część 3) – Literatura niemiecka

29 stycznia 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiRuch jednostajny prostoliniowy.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz Grzybowski Poznajemy właściwości alkanów.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP] Aleksandra KowalskaStrona bierna. Passive voice.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPosiłki i ich przygotowanie. Meals and their preparations.

1 lutego 2021 - 5 lutego 2021

1 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaWypowiedź argumentacyjna na podst. Michał Głowiński, Ironia jako akt komunikacyjny.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaWypowiedź argumentacyjna- kompozycja wypracowania, część 2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaCzy wyrazy tworzą rodzinę? (wyrazy pokrewne, rodzina wyrazów).

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPatologie życia publicznego.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczRewolucja 1905 – 1907.

2 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaSłowotwórstwo – Word formation.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaSłowotwórstwo – zadania maturalne / Word formation – exam tasks.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiKultura i sztuka przełomu XIX wieku.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa, zadania otwarte – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa, zadania otwarte – matura poziom podstawowy.

3 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenSpotkanie z lekturą: „Latarnik” Henryka Sienkiewicza.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenKrótkie formy użytkowe: zaproszenie, ogłoszenie.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaFale mechaniczne.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekZiemia we Wszechświecie cz.2 – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaKlonowanie organizmów.

4 luty 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski„Metoda na głoda” Jak Eucharystia stawia na nogi.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena Budzyńskadziałania na wyrażeniach algebraicznych.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP] Magdalena Budzyńskaobliczenia kalendarzowe w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakPowtórzenie wiadomości z zakresu stawonogów i mięczaków.

18:40 – 19:10 – Lekcja specjalnaAndrzej Stróż  i Jacek PuzinowskiMagiczny Festiwal Świata Baśni i Bajek Pozytywka. Temat rozmowy: „Po co nam dzisiaj Teatr?”.

5 luty 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiWykresy ruchu w ruchu jednostajnym.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP] – Tomasz GrzybowskiSzereg homologiczny alkenów.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaZaimki nieokreślone. Indefinite pronouns.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaWyrażenia ilościowe. Partitives expressions.

Lekcja specjalna- Krzysztof LewandowskiBrukowiec. Historia słynnego piernika produkowanego w Fabryce Gustava Weesego w Toruniu.

8 lutego 2021 - 12 lutego 2021

8 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta Serocka -Analiza przykładowej interpretacji wiersza J. Lieberta, T. 2 PP.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta Serocka -Analiza przykładowej interpretacji wiersza J. Barana, T. 2 PP.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-Lubomska – Wyrazy złożone – złożenia, zrosty, zestawienia.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelNormy prawne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczWypracowanie maturalne z historii: konstrukcja, ocenianie, egzemplifikacja.

9 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa At the airport / Na lotnisku.

16:40 – 17:10 –Język angielski [PP]Maciej DoksaAt the railway station / Na dworcu kolejowym.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiZiemie polskie przed powstaniem styczniowym.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa z parametrem – matura poziom rozszerzony.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiFunkcja kwadratowa z parametrem – matura poziom rozszerzony.

10 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia Bęben „Quo vadis” Henryka Sienkiewicza – omówienie lektury (część 1.).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia Bęben„Quo vadis” Henryka Sienkiewicza – omówienie lektury (część 2.).

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP} – Zuzanna NiedzielskaFale dźwiękowe.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekZiemia we Wszechświecie cz.3 – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaNisza ekologiczna.

11 luty 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiPseudo przestrzeń, jako nieudolny substytut liturgii.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena Budzyńskadziałania na wyrażeniach algebraicznych.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaObliczenia praktyczne w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakBudowa i funkcjonowanie układu oddechowego.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP] Anna Schmelter Zdania pytające i dopełnieniowe.

12 luty 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiRuch prostoliniowy zmienny.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiWłaściwości alkenów.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaZakupy, sprzedaż i składanie reklamacji. Buying, selling and complaining.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra Kowalska Literatura, filmy i telewizja. Literature, films and TV.

15 lutego 2021 - 19 lutego 2021

15 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaĆwiczenia pisania wypowiedzi argumentacyjnej do tekstu: Stanisław Barańczak Nowy spór o realizm.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaKompozycja pracy i wskazówki do rozwiązania zadania- cz. 2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaSkróty i skrótowce.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelŹródła prawa.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczRewolucje w Rosji 1917 roku.

16 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaRelationships / Relacje międzyludzkie.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaInternet and social media / Internet i media społecznościowe.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon Wiśniewski Powstanie styczniowe.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiWielomiany – matura poziom rozszerzony.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiWielomiany – matura poziom rozszerzony.

17 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenKomunikacja i poprawność językowa.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP] Lidia Bęben Ćwiczenia ortograficzne – powtórka przed egzaminem.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska – Prawo Pascala i prawo Archimedesa.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika Klimek Ziemia we Wszechświecie cz. 4 – oświetlenie Ziemi, zadania obliczeniowe.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaEkologia populacji.

18 luty 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiRekolekcje Wielkopostne dla młodzieży: O tym jak (nie) tracić głowy , cz. 1.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaDziałania złożone na wyrażeniach algebraicznych.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaDziałania na liczbach naturalnych i całkowitych w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakBudowa i rola układu wydalniczego.

18:40 – 19:10 Język niemiecki [PP]Anna SchmelterPrzyimki – rekcja i zastosowania.

19 luty 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiRuch jednostajny – zadania.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiSzereg homologiczny alkinów.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPrzedimki. Articles.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaBezokolicznik I forma czasownika z końcówką „ing”. Gerund and Infinitive.

22 lutego 2021 - 26 lutego 2021

22 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza przykładowej interpretacji wiersza T. Karpowicza, T. 2 PP.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza przykładowej interpretacji wiersza B.Okudżawy, T. 2 PP.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaNeologizmy i inne „nimy” (synonimy, antonimy i homonimy).

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPomoc prawna.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczPorządek wersalski.

23 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaNatural disasters / Katastrofy naturalne.

16:40 – 17:10  – Język angielski [PP]Maciej DoksaMan-made disasters / Katastrofy wywołane przez człowieka.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiRepresje po powstaniu styczniowym.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiągi liczbowe – zadania zamknięte – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiągi liczbowe – zadania zamknięte – matura poziom podstawowy.

24 luty 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenSpotkanie z lekturą: Antoine de Saint-Exupery „Mały Książę”.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia Bęben – Analiza przykładowego arkusza egzaminacyjnego.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaTermodynamika.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekZadania maturalne: Ziemia we Wszechświecie cz. 5.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaZależności międzygatunkowe w przyrodzie.

25 luty 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiRekolekcje Wielkopostne dla młodzieży – O tym jak (nie) tracić głowy, cz. 2.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaWykorzystanie wyrażeń algebraicznych w praktyce.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaDziałania na ułamkach zwykłych i dziesiętnych w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakBudowa i rola układu hormonalnego.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterRekcja przymiotnika.

26 luty 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiDroga w ruchu przyspieszonym.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiPolimery i reakcje polimeryzacji.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaBóle, urazy, choroby, leczenie. Aches, injuries, illnesses and treatment.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaO pieniądzach i nie tylko. Money makes the world go round.

18:40 – 19:10 – Rekolekcje dla dzieci SPks. Dariusz Kajzer, Grzegorz KuradczykPodróż po górach i dolinach sumienia.

1 marca 2021 - 5 marca 2021

1 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaInterpretacja porównawcza- porady dla zdającego.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaInterpretacja porównawcza- utwory poetyckie.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaTreść i zakres wyrazu.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin Empel Informacja publiczna.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczKryzys demokracji. Faszyzm we Włoszech.

2 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaTelevision and cinema /telewizja i kino.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaArt / Sztuka.

17:20 – 17:50 – Historia [SP] Szymon WiśniewskiW zaborze pruskim i austriackim.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiąg liczbowe – zadania otwarte – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiąg liczbowe – zadania otwarte – matura poziom podstawowy.

3 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenRodzaje i gatunki literackie.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenZasady tworzenia i odmiana imiesłowów.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska Silnik cieplny.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekPrzemysł w Polsce i na świecie- zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaMateria i energia w ekosystemach.

4 marca 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiTrzy w jednym – skuteczny kogiel mogiel.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaCzym są równania i do czego służą?

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP] Magdalena Budzyńska Proporcjonalność prosta w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia Idziak – Charakterystyka grzybów i porostów.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterRekcja czasownika.

5 marca 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiWykresy ruchu w ruchu przyspieszonym.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiPodsumowanie informacji o węglowodorach.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaW hotelu i na wakacjach. Accomodation and holiday vocabulary.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPrzyimki. Prepositions.

18:40 – 19:10 – Rekolekcje dla dzieci SPks. Dariusz Kajzer, Grzegorz KuradczykPodróż po górach i dolinach sumienia.

8 marca 2021 - 12 marca 2021

8 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta Serocka – Przykładowa analiza interpretacji wiersza W. Butlera, T. 2 PP.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaPrzykładowa analiza interpretacji wiersza K. Karaska, T. 2 PP.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak Lubomska – Mowa zależna i mowa niezależna.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo cywilne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczWielki Kryzys.

9 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – Opinion essay – Jak pisać rozprawkę typu za lub przeciw.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaFor and against essay – Jak pisać rozprawkę typu typu „za i przeciw”.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiRozwój gospodarczy ziem polskich.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiągi liczbowe – matura poziom rozszerzony.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiCiągi liczbowe – matura poziom rozszerzony.

10 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenSpotkanie z lekturą: Aleksander Fredro „Zemsta”.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenPrzykłady zadań egzaminacyjnych do wybranych lektur obowiązkowych.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaGrawitacja.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP] Monika KlimekPrzemysł w Polsce i na świecie cz. 2 – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaObieg węgla i azotu w przyrodzie.

11 marca 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski„Duchowa kryptowaluta”.

16:40 – 17:10 – Artur MaćkowiakKilka słów o kreatywności.

17:20 – 17:50 – Lekcja teatralnaAndrzej Skupniewicz, Iga Jambor-Skupniewicz.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP] – Julia IdziakRyby – kręgowce przystosowane do życia w wodzie.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterStrona bierna.

12 marca 2021

16:40 – 17:10 – Fundacja Czarny Karzeł Kwiat Paproci.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaSposoby spędzania wolnego czasu. Hobbies and pastimes.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPorozmawiajmy o literaturze – wielcy brytyjscy pisarze i pisarki. Let’s talk about liteterature. Great British writers.

18:40 – 19:10 – J.Jaguś, B. ŁęczyckiMała akademia bluesa.

15 marca 2021 - 19 marca 2021

15 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna Molenda Interpretacja porównawcza- epika.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaInterpretacja porównawcza- epika, cz.2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaZwiązki frazeologiczne, typy i pochodzenie.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo cywilne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczPowstanie III Rzeszy.

16 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – Matura – Pisanie artykułu/ Writing an article.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – Matura – Pisanie listu oficjalnego/ Writing a formal letter.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiNowe ruchy polityczne na ziemiach – polskich.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiTrygonometria – matura poziom podstawowy.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiTrygonometria – matura poziom podstawowy.

17 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP] Lidia Bęben – Przykłady zadań egzaminacyjnych do wybranych lektur obowiązkowych (część 2.).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenGatunki dziennikarskie: wywiad, artykuł.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaPole elektryczne.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekPrzemysł w Polsce i na świecie cz. 3 – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaZmienność genetyczna populacji jako podłoże ewolucji.

18 marca 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski – „Duchowa kryptowaluta” cz. 2.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena Budzyńska – Ile rozwiązań może mieć równanie?.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena Budzyńska – Elementy kombinatoryki i rachunku prawdopodobieństwa w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia Idziak – Roślinożerność, drapieżnictwo i pasożytnictwo.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna Schmelter – Szczególne zastosowanie strony biernej. Strona bierna z czasownikami modalnymi.

19 marca 2021

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaRodzina Królewska . The Royals.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaAmerykańscy Prezydenci. US Presidents.

18:40 – 19:10 – Karolina SosińskaNie rozumiem teatru.

22 marca 2021 - 26 marca 2021

22 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza próbnej matury MEiN 2021 cz. 1 PP.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaAnaliza próbnej matury MEiN cz. 2 PP.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaTerytorialne odmiany języka, czyli o dialektach i gwarach na przykładzie „Małego Księcia” A. de Saint-Exupery’ego.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo rodzinne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczPaństwo Stalina do 1939 r.

23 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaPisanie listu prywatnego/ writing a private letter.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaSightseeing / Zwiedzanie.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon Wiśniewski- Organizacje niepodległościowe na początku XX wieku.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiTrygonometria – matura poziom rozszerzony.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiTrygonometria – matura poziom rozszerzony.

24 marca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenInterpretacja dzieła sztuki (obraz, fotografia).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenO imionach, nazwiskach i nazwach miejscowych.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaPrąd elektryczny.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekHandel międzynarodowy – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaMechanizmy ewolucji.

25 marca 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski„Duchowa kryptowaluta” cz. 3.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaMetody rozwiązywania równań.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaCo warto powtórzyć przed egzaminem?

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakNieantagonistyczne zależności między organizmami.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterZdania okolicznikowe czasu.

26 marca 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiRuch jednostajnie zmienny – zadania.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiSzereg homologiczny alkoholi.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPowtórzenie czasów gramatycznych. Tense Revision.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaSłowotwórstwo. Word formation.

18:40 – 19:10 – Podstawy fotografii cyfrowejPiotr WaśniewskiJak Leica zmieniła patrzenie na świat – Patryk Wiśniewski.

8 kwietnia 2021 do 9 kwietnia 2021
12 kwietnia 2021 do 16 kwietnia 2021

12 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaĆwiczymy interpretację porównawczą- dramat.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna MolendaInterpretacja porównawcza fragm. dramatów- cz.II.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaJak dobrze napisać rozprawkę? (budowa rozprawki).

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin Empel– Postępowanie karne.

18:40 – 19:10- Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz– Na drodze ku II wojnie światowej.

13 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa– Jak napisać list formalny?

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej Doksa– Emfaza w języku angielskim.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiKultura polska na przełomie XIX i XX wieku.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowskib– Zadania optymalizacyjne – matura poziom rozszerzony.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiZadania optymalizacyjne – matura poziom rozszerzony, cz. 2.

14 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia Bęben– Dylematy interpunkcyjne, czyli gdzie postawić przecinek?

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia Bęben– Dylematy interpunkcyjne, czyli gdzie postawić przecinek?

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska– Obwody elektryczne.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika Klimek Handel międzynarodowy – zadania maturalne, cz. 2.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena Lutowska– Źródła wiedzy o ewolucji.

15 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski– Wybór, decyzja, działanie czyli POWOŁANIE.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaRozwiązywanie zadań tekstowych metodą równań (zadania geometryczne).

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaWielokąty w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakPodsumowanie wiadomości na temat ryb, płazów oraz gadów. 

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna Schmelterb- Wizyta u lekarza. 

16 kwietnia 2021

1 16:00 – 16:30 – Fizyka [SP] Tomasz Grzybowski- Pierwsza zasada dynamiki Newtona.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiGlicerol – alkohol polihydroksylowy.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra Kowalska- Opis obrazka. Picture Description.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaTransformacje zdań.

19 kwietnia 2021 do 23 kwietnia 2021

19 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaZadania rozszerzonej odpowiedzi z przykładami realizacji cz.1.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Anna Molenda Zadania rozszerzonej odpowiedzi z przykładami realizacji cz.2.

17:20 – 17:50- Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaPunktacja rozprawki – okiem egzaminatora.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo administracyjne.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz Funkcjonowanie systemu feudalnego.

20 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa– Pisanie listu z zażaleniem.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaTransformacje zdań.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon Wiśniewski– Świat na drodze ku wojnie światowej.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP] Tomasz Masłowski Omówienie matury próbnej poziom podstawowy Marzec 2021.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiOmówienie matury próbnej poziom podstawowy Marzec 2021.

21 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia Bęben Spotkanie z lekturą: „Balladyna” Juliusza Słowackiego (część 1).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenSpotkanie z lekturą: „Balladyna” Juliusza Słowackiego (część 2).

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna Niedzielska– Pole magnetyczne.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekHandel międzynarodowy cz.3 – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena Lutowska– Metodyka badań biologicznych w zadaniach maturalnych – cz.1/2.

22 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski– Samotność, która leczy.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaRozwiązywanie zadań tekstowych z procentami.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaWielokąty w zestawach egzaminacyjnych (cz.2).

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakZależności pokarmowe w ekosystemie.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna Schmelter Styl życia a zdrowie.

23 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiDruga zasada dynamiki Newtona. 

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz Grzybowski– Szereg homologiczny kwasów karboksylowych.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaUkładanie fragmentów zdań z podanych elementów leksykalnych.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaŚrodki językowe- dobieranie.

26 kwietnia 2021 do 30 kwietnia 2021

26 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Anna MolendaAnaliza próbnej matury MEiN 2021 cz. 3.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaMatura 2021 – ważne wskazówki.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaZaproszenie i ogłoszenie – co muszę wiedzieć o tych formach wypowiedzi.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo powszechnych ubezpieczeń.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz Odzyskanie niepodległości przez Polaków w 1918 r.

27 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaLiczba pojedyncza i mnoga. Rzeczowniki policzalne i niepoliczalne.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaOpisy osób.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon Wiśniewski Na frontach I wojny światowej.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowski Omówienie matury próbnej poziom rozszerzony – marzec 2021.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowski- Omówienie matury próbnej poziom rozszerzony – marzec 2021, cz. 2.

28 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenSpotkanie z lekturą: „Balladyna” Juliusza Słowackiego (część 1).

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia Bęben Spotkanie z lekturą: „Balladyna” Juliusza Słowackiego (część 2).

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaIndukcja elektromagnetyczna.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekProfile geologiczne – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaMetodyka badań biologicznych w zadaniach maturalnych – cz.2/2.

29 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Religia ks. Dawid Wasilewski- Człowiek chory, więcej niż choroba.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaPrzekształcanie wzorów.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaTwierdzenie Pitagorasa w zestawach egzaminacyjnych.

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakPodsumowanie wiadomości na temat organów roślinnych.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterUczucia i emocje.

30 kwietnia 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiTrzecia zasada dynamiki Newtona.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz Grzybowski- Właściwości kwasu metanowego i etanowego.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaBritish vs American English.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaJak oceniania jest wypowiedź pisemna?

5 maja 2021 do 7 maja 2021
10 maja 2021 do 14 maja 2021

10 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z języka polskiego od 2023 r.? Informacje wstępne.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP] Jolanta Serocka Jaka będzie matura z języka polskiego od 2023 r.? Część pisemna 1. Język w użyciu.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-Lubomska Kilka słów o wypowiedzeniu (zdanie, równoważnik zdania).

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo do opieki społecznej i edukacji.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczWalka o wschodnią granicę II RP.

11 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaOpis osoby – cechy charakteru.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaGotowanie i przyrządzanie potraw.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiReformacja.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiOmówienie matury poziom podstawowy maj 2021.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowski – Omówienie matury poziom podstawowy maj 2021.

12 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenWiersze wybranych poetów – interpretacje.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenArgumentowanieĆwiczenia przed egzaminem.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaOptyka geometryczna.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika Klimek Zadania obliczeniowe wszelakie – zadania maturalne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaFunkcjonowanie zwierząt Odżywianie się zwierząt.

13 maja 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid WasilewskiMistyka pięciu zmysłów czyli: jak nie zgłupieć?

16:40 – 17:10 – Język niemiecki [PP]Anna Schmelter – Technikwelturządzenia elektroniczne.

17:20 – 17:50 – Biologia [SP]Julia IdziakPrzepływ energii i krążenie materii w ekosystemie.

14 maja 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiCzym jest energia?

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiReakcje kwasów karboksylowych z metalami i wodorotlenkami.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra Kowalska If you are tired of London, you are tired of life.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaDziwne prawa w USA. Zakazy i nakazy. Strange laws in the USA. Expressing obligation and prohibition.

17 maja 2021 do 21 maja 2021

17 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z języka polskiego w 2023 r.? Część pisemna 2. Test historycznoliteracki cz. 1.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z języka polskiego w 2023 r.? Część pisemna 2. Test historycznoliteracki cz. 2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaZdania współrzędnie złożone – rodzaje.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelPrawo międzynarodowe.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczRządy parlamentarne II RP.

18 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa  Energia.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej Doksa  Zdania warunkowe.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiReforma Kościoła katolickiego.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiOmówienie matury poziom rozszerzony maj 2021 cz. 3.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiOmówienie matury poziom rozszerzony maj 2021 cz. 2.

19 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenLektury obowiązkowe na egzaminie – podsumowanie.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenMotywy literackie – powtórzenie przed egzaminem.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaOmówienie matury maj 2021 (I).

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika Klimek  Omówienie matury maj 2021.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaFunkcjonowanie zwierząt – wymiana gazowa i krążenie.

20 maja 2021

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaDziałania na potęgach (II).

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaZadania na dowodzenie i uzasadnianie (II).

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakPodsumowanie wiadomości z działu ekologia.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterWynalazki w domu.

21 maja 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiPraca mechaniczna – definicja i jednostka.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiCo tak ładnie pachnie? – Poznajemy estry.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaFalse friends w języku angielskim.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaPewniaki egzaminacyjne. Przegląd środków językowych.

24 maja 2021 do 28 maja 2021

24 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z j ezyka plskiego od 2023? Część 2. Test teoretycznoliteracki 3.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z j ezyka plskiego od 2023? Część 2. Test teoretycznoliteracki 4.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-Lubomska Zdania złożone z podrzędnym przydawkowym i orzecznikowym.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelGlobalizacja.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew MilkiewiczZamach majowy i rządy sanacji.

25 maja 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej DoksaAnaliza Matury 2021 poziom podstawowy.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaAnaliza Matury 2021 poziom rozszerzony.

17:20 – 17:50 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiInformator maturalny z matematyki poziom podstawowy (rok 2023) cz. 1.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowski Informator maturalny z matematyki poziom podstawowy (rok 2023) cz. 2.

26 maja 2021

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaOmówienie matury maj 2021 (II).

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekOpady i fronty atmosferyczne.

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaFunkcjonowanie zwierząt – osmoregulacja i wydalanie.

27 maja 2021

16:00 – 16:30 – Religia – ks. Dawid Wasilewski – Czy się○ spowiadać.

16:40 – 17:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterŻycie zawodowe.

28 maja 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz Grzybowski – Dziś moc będzie z nami.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiCzym są aminokwasy?

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP] – Aleksandra Kowalska – Omówienie egzaminu ósmoklasisty.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP] – Aleksandra Kowalska – Omówienie egzaminu ósmoklasisty cz. II.

31 maja 2021 do 2 czerwca 2021
Święto Województwa- 7 czerwca 2021
7 czerwca 2021 do 11 czerwca 2021

7 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta Serocka Jaka będzie matura z języka polskiego w 2023 r.? Test historycznoliteracki cz. 7.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta SerockaJaka będzie matura z języka polskiego w 2023 r.? Test historycznoliteracki cz. 8.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-LubomskaZdania złożone z podrzędnym okolicznikowym – typy.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin Empel – Organizacja Narodów Zjednoczonych.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz – Polityka zagraniczna II RP.

8 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – W podróży i na wakacjach.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej Doksa – Problemy w podróży.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiPanowanie Zygmunta I Starego.

18:00 – 18:30 – Matematyka [PP]Tomasz MasłowskiInformator maturalny z matematyki poziom rozszerzony (rok 2023) cz. 1.

18:40 – 19:10 – Matematyka [PP]Tomasz Masłowski – Informator maturalny z matematyki poziom rozszerzony (rok 2023) cz.2.

9 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia Bęben Sławomir Mrożek – artysta przewrotny.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenArtysta czy celebryta? – o wyborach tożsamościowych pewnego koguta.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaInformator maturalny z fizyki (2022).

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekDzieje geologiczne Polski (kl. 3).

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaFunkcjonowanie zwierząt – rozmnażanie się zwierząt bezkręgowych.

10 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Religia ks. Dawid WasilewskiCzy ksiądz chciał być księdzem?

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaPierwiastkowanie.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaOmówienie zadań z egzaminu 2021 (I).

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakCzłowiek i środowisko.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterSport.

11 czerwca 2021

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaCricket, rugby and football – typically British sports.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaThe Big Apple – Nowy Jork.

14 czerwca 2021 do 18 czerwca 2021

14 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [PP]Jolanta Serocka Jaka będzie matura z języka polskiego od 2023 r.? Wypracowanie cz. 1.

16:40 – 17:10 – Język polski [PP]Jolanta Serocka – Jaka będzie matura z języka polskiego od 2023 r.? Wypracowanie cz. 2.

17:20 – 17:50 – Język polski [SP]Karolina Szostak-Lubomska Zdania wielokrotnie złożone – analiza.

18:00 – 18:30 – WOS [PP]Marcin EmpelUnia Europejska.

18:40 – 19:10 – Historia [PP]Zbigniew Milkiewicz II Rzeczpospolita w przededniu wojny.

15 czerwca 2021

16:00 – 16:30- Język angielski [PP]Maciej DoksaZwiedzamy USA.

16:40 – 17:10 – Język angielski [PP]Maciej DoksaZwiedzamy Wielką Brytanię.

17:20 – 17:50 – Historia [SP]Szymon WiśniewskiRzeczpospolita – Obojga Narodów.

16 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Język polski [SP]Lidia BębenTrudna sztuka pisania – życiorys i CV.

16:40 – 17:10 – Język polski [SP]Lidia BębenCiekawostki o języku polskim.

17:20 – 17:50 – Fizyka [PP]Zuzanna NiedzielskaInformator maturalny z fizyki (2022) ciąg dalszy.

18:00 – 18:30 – Geografia [PP]Monika KlimekDzieje geologiczne Polski (kl. 3).

18:40 – 19:10 – Biologia [PP]Magdalena LutowskaFunkcjonowanie zwierząt – rozmnażanie się zwierząt bezkręgowych

17 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Religiaks. Dawid Wasilewski – Pięć poziomów komunikacji.

16:40 – 17:10 – Matematyka [SP]Magdalena BudzyńskaDziałania na pierwiastkach.

17:20 – 17:50 – Matematyka [SP]Magdalena Budzyńska Omówienie zadań z egzaminu 2021 (II).

18:00 – 18:30 – Biologia [SP]Julia IdziakŚwiat roślin – wszystko co powinieneś o nim wiedzieć.

18:40 – 19:10 – Język niemiecki [PP]Anna SchmelterFreizeit und Sommerferien in Deutschland.

18 czerwca 2021

16:00 – 16:30 – Fizyka [SP]Tomasz GrzybowskiEnergia kinetyczna.

16:40 – 17:10 – Chemia [SP]Tomasz GrzybowskiPoznajemy peptydy.

17:20 – 17:50 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaThe Beatles and the Rolling Stones.

18:00 – 18:30 – Język angielski [SP]Aleksandra KowalskaBrits on Holiday.

KPCEN Toruń

Jednostki realizujące:

Departament Edukacji tel. 571 293 082

Departament Cyfryzacji tel.  (56) 62 18 283

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 622 77 47

X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha  w Toruniu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Sp. z o.o. tel.  (56) 655 00 79

Jednostki wspomagające:

Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego I Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 657 74 86

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Włocławku tel. (54) 231 33 42

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. E. Zawackiej w Toruniu tel. (56) 653 97 56

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy tel. (52) 349 31 50

Liczba odwiedzin:

4,811,853