e-Mocni: ponad 20 ogólnodostępnych szkoleń online!

Nauczycielka korzysta z komputera

08 Kwi e-Mocni: ponad 20 ogólnodostępnych szkoleń online!

Na stronie: https://e-mocni.org.pl/szkolenia-online/ zamieszczono 22 szkolenia dotyczące nowych technologii i e-usług, które wcześniej dostępne były wyłącznie dla uczestników projektu „e-Mocni. Cyfrowe umiejętności, realne korzyści”, którego celem było zwiększenie umiejętności korzystania z Internetu, w tym z e-usług publicznych.

Wśród proponowanych kursów są nagrania webinariów, towarzyszące im prezentacje, krótkie filmy instruktażowe oraz teksty uzupełniające.

Zakres tematyczny proponowanych szkoleń obejmuje takie zagadnienia jak: edukacja, praca i rozwój zawodowy, relacje z bliskimi, odpoczynek i hobby, zdrowie, finanse, religia i potrzeby duchowe czy sprawy codzienne. Do każdego obszaru tematycznego przygotowano od 1 do 5 szkoleń online adresowanych do osób o różnych stopniach umiejętności cyfrowych.

Szkolenia z działu Edukacja zapoznają z różnymi formami nauki przez internet, z zaletami edukacji zdalnej. Prezentują różne aplikacje i narzędzia internetowe umożliwiające tworzenie własnych zasobów i dzielenie się nimi w sieci. Pokazują też, jak korzystać z platform Internetowe Rewolucje Google i Kursodrom.

Link do szkoleń dla nauczycieli i edukatorów:
https://e-mocni.org.pl/szkolenia-online/edukacja/

Oprac. Anna Siemińska

Fot. CanvaLiczba odwiedzin:

2,925,718