Kujawsko-Pomorska

Szkoła Internetowa

Marszałek herb poziom
Urząd Marszałkowski
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Poniżej zamieszczamy plan  transmisji  lekcji dla liceów oraz szkół podstawowych.

Transmisje są prowadzone na kanałach Youtube oraz Facebook, aby przejść do transmisji należy kliknąć jeden z poniższych przycisków lub przejść do zakładki wybranej klasy i kliknąć w wybrany link z informacją z o godzinie i realizowanym przedmiocie.

Filmy dostępne są również po zakończeniu transmisji.

Kliknij, aby przejść do transmisji archiwalnych.

Plan transmisji dla Liceum Ogólnokształcącego

Klasy I LO [SP]

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 11:15-11:155, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

Klasy I LO [GIM]

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Klasy II LO

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 11:10, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi:Anna Borkowska

WOS– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 9:00-9:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

Klasy III LO
Religia

5 czerwca 2020

Religia– godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: ks. Dawid Wasilewski

Wychowanie fizyczne

Plan transmisji dla Szkoły Podstawowej

Klasy 4 Szkoły Podstawowej

1 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 5 Szkoły Podstawowej

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

2 czerwca 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 6 Szkoły Podstawowej

1 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 7 Szkoły Podstawowej

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy 8 Szkoły Podstawowej
Religia
Wsparcie psychologiczne ucznia
Wychowanie fizyczne

Jednostki realizujące:

Departament Edukacji tel. 571 293 082

Departament Cyfryzacji tel.  (56) 62 18 283

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 622 77 47

X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha  w Toruniu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Sp. z o.o. tel.  (56) 655 00 79

Jednostki wspomagające:

Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego I Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 657 74 86

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Włocławku tel. (54) 231 33 42

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. E. Zawackiej w Toruniu tel. (56) 653 97 56

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy tel. (52) 349 31 50

Pomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

2,258,482