Kujawsko-Pomorska

Szkoła Internetowa

Herb Województwa Kujawsko-Pomorskiego
Urząd Marszałkowski
Województwa Kujawsko-Pomorskiego

Drodzy Rodzice, Uczniowie i Nauczyciele

Poniżej znajduje się  plan archiwalnych transmisji lekcji wraz z odsyłaczami do nich.

Życzymy owocnych powtórek!

Podsumowanie roku szkolnego 2019/2020

Transmisje na żywo ze szkół

Podsumowanie roku szkolnego. Łączymy się na żywo ze szkołami z regionu!- godz. 10:00- prowadzi młodzież z I i V Liceum Ogólnoształcącego w Toruniu

Nadajemy specjalny program i cykl lekcji, w których inicjatywę przejmują uczniowie. Na początek rozmowa w studio o minionym roku szkolnym, Kujawsko-Pomorskiej e-Szkole, którą poprowadzą uczniowie I i V LO w Toruniu. Podczas programu połączymy się na żywo z wybranymi szkołami z Bydgoszczy, Włocławka, Brodnicy, Wąbrzeźna i Golubia-Dobrzynia. Porozmawiamy z uczniami o radościach, ale też kłopotach w minionym roku 2019-2020.

Tusz. Od powstania pisma po tatuaże
Wszystko na temat gitary

Wszytko na temat gitary- godz. 11:45- prowadzi: Maciej Cylkowski, uczeń I LO w Toruniu

Specjalna lekcja on-line na zakończenie roku szkolnego.

Plusy i minusy gier komputerowych
Zespół KWIATKI- koncert na żywo na zakończenie roku szkolnego

Koncert na żywo na zakończenie roku szkolnego- godz. 15:00- Zespół Kwiatki

Niech Was nie zmyli nazwa. KWIATKI to elektropopowy duet, który powstał w Toruniu z końcem 2017 roku. Tworzą go Ola Góralska oraz Adam Stawicki. Zespół wykonuje muzykę autorską, na który wpływ ma r’n’b, rap oraz ulubione piosenki babci Oli. Duet w październiku 2017 roku wydał epkę, która znalazła się na Liście Najlepiej Zapowiadających się Debiutów na rok 2018 przygotowanej przez Brand New Anthem.

Projekt Zambia 2020

#ProjektZambia2020

Skłońcie ucho i oko przed ekranami we wtorek 26.05.2020 o 19.30. a przeniesiecie się do gorącej Afryki.

Z gitarą, śpiewem i uśmiechem podążać będziemy śladami kard. Adama Kozłowieckiego – jezuity, misjonarza, w Afryce służył 61 lat oraz papieża Jana Pawła II #JanPawełII #naszPatron #

100. Rocznica urodzin św. Jana Pawła II

„Zmieniajcie świat”- 18 maja 2020 roku 100. rocznica urodzin św. Jana Pawła II
Koncert #zostanwdomu - ksiądz Dawid Wasilewski i Tino Mukandi z Zimbabwe 14 kwietnia 2020 roku

Archiwalne nagrania zajęć pt. W zdrowym ciele zdrowy duch. Szkoła Podstawowa

W zdrowym ciele zdrowy duch 6-7 kwietnia 2020 roku

6 kwietnia 2020

Wychowanie fizyczne– godz. 9:00- 9:45, prowadzą: Mariusz Krzemiński i Dominik Krzemiński

7 kwietnia 2020

Zabawy z Nauką– godz. 9:00- 9:45, prowadzą: Ewa Skrzypczak, Sławomir Żebrowski

Archiwalne nagranie Rekolekcji Wielkopostnych. Liceum Ogólnokształcące

Archiwalne nagrania zajęć dla Liceum Ogólnokształcącego

Klasy I LO [SP]

15 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

16 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

17 kwietnia 2020

Chemia– godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

20 kwietnia 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

21 kwietnia 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

22 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

23 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

24 kwietnia 2020

Chemia– godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

27 kwietnia 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

28 kwietnia 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

29 kwietnia 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

30 kwietnia 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

4 maja 2020

Język angielski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka– godz. 15:45-16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

5 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

6 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

7 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

8 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

11 maja 2020

Język angielski– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

12 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

13 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

14 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

15 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

19 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

20 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

21 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

22 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

25 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

26 maja 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 10:30-11:10, prowadzi: Marcin Empel

27 maja 2020

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

28 maja 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

29 maja 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Geografia– godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia– godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Borkowska

Historia– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Matematyka– godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Marcin Spryszyński

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Maciej Doksa

16 czerwca 2020

Geografia– godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Monika Klimek

Matematyka– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

17 czerwca 2020

Język polski– godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Historia– godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

18 czerwca 2020

Fizyka– godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marcin Empel

19 czerwca 2020

Chemia– godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy I LO [GIM]

31 marca 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

1 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

2 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

3 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

15 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

16 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

17 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

21 kwietnia 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

22 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

23 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

24 kwietnia 2020

Chemia – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

28 kwietnia 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

29 kwietnia 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

30 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

5 maja 2020

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

6 maja 2020

Język polski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

7 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

8 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

Matematyka – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Maciej Doksa

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Maciej Doksa

11 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00 – 9:40, prowadzi: Maciej Doksa

12 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

13 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

14 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

15 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

19 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

20 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

21 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

22 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

25 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

26 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

WOS– godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Empel

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

27 maja 2020

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

28 maja  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

29 maja 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gniadkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Spryszyński

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

2 czerwca 2020

WOS– godz. 11:15-11:45, prowadzi: Marcin Empel

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Monika Klimek

4 czerwca  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Anna Borkowska

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Marcin Spryszyński

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Maciej Doksa

16 czerwca 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Marcin Spryszyński

17 czerwca 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Molenda

Historia – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

18 czerwca  2020

Fizyka – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

19 czerwca 2020

Chemia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy II LO

30 marca 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

31 marca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

1 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

2 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

3 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

15 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

16 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

17 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

20 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

21 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

22 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

23 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

24 kwietnia 2020

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Jolanta Serocka

27 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

28 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

29 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

30 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

4 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Tomasz Masłowski

5 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

6 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

7 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

8 maja 2020

Geografia – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Monika Klimek

Język polski – godz. 10:30 – 11:10, prowadzi: Anna Molenda

Język polski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Anna Molenda

11 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Tomasz Masłowski

12 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

13 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

14 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

15 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

19 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

20 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi:Anna Borkowska

21 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

WOS– godz. 12:45-13:25, prowadzi: Marcin Empel

22 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

25 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Maciej Doksa

Matematyka– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Tomasz Masłowski

26 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:00-15:40, prowadzi:Bożena Brudka-Gniadkowska

28 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Bogdan Sobczuk

Biologia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi:Anna Borkowska

WOS– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Marcin Empel

29 maja 2020

Język polski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Anna Molenda

Geografia – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Monika Klimek

Klasy III LO

Klasy III LO

16 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30, prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30, prowadzi: Monika Zalewska

17 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00-12:30, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 13:00-13:30, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 14:00-14:30, prowadzi:  Bożena Brudka-Gniadkowska

18 marca 2020 roku

Język polski -godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30 prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Monika Zalewska

19 marca 2020 roku

Historia – godz. 12:00-12:30 prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

WOS – godz. 13:00-13:30 prowadzi:  Marcin Empel

Biologia – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Magdalena Lutowska

20 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:30, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 13:00-13:30 prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:00-14:30 prowadzi: Monika Zalewska

23 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

24 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

25 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

26 marca 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący:  Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

27 marca 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

30 marca 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

31 marca 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

1 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

2 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

3 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

15 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

16 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

17 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

20 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

21 kwietnia 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

22 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

23 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

24 kwietnia 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

27 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

28 kwietnia 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

29 kwietnia 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

30 kwietnia 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

4 maja 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

5 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

6 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Anna Schmelter

7 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzący: Tomasz Masłowski

8 maja 2020 roku

Geografia– godz. 9:45-10:25, prowadząca: Monika Klimek

11 maja 2020 roku

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Matematyka– godz. 13:30 – 14:10, prowadzi:Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

12 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

13 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

14 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

15 maja 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

19 maja 2020 roku

Fizyka –  godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Zuzanna Niedzielska

Historia – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Zbigniew Milkiewicz

Chemia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Bożena Brudka-Gmniadkowska

20 maja 2020 roku

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Jolanta Serocka

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Monika Zalewska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Anna Schmelter

21 maja 2020 roku

WOS – godz. 13:30-14:10, prowadzący: Marcin Empel

Biologia – godz. 14:15-14:55 prowadząca: Magdalena Lutowska

22 maja 2020 roku

Geografia– godz. 11:15-11:55, prowadząca: Monika Klimek

25 maja 2020 roku

Matematyka –  godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Tomasz Masłowski

Język angielski – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Monika Zalewska

27 maja 2020 roku

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Jolanta Serocka

Religia
Wychowanie fizyczne

Archiwalne nagrania zajęć dla Szkoły Podstawowej

Klasy 4 Szkoły Podstawowej

Klasy 4 SP

23 marca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

24 marca 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

25 marca 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

26 marca 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

27 marca 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

30 marca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

31 marca 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

1 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

2 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

3 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

15 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

16 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

17 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 kwietnia 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

22 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

23 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

24 kwietnia 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

27 kwietnia 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

28 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

29 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

30 kwietnia 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

4 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język polski – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 maja 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

6 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

7 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

8 maja 2020

Historia – godz. 14:15-14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

11 maja 2020

Język angielski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

14 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

15 maja2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 maja 2020

Przyroda – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Marzena Pucek

22 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

27 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

1 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

3 czerwca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

10 czerwca 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

15 czerwca 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

19 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 5 Szkoły Podstawowej

15 kwietnia 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

16 kwietnia 2020

Biologia – godz. 9:45 – 10:25 , prowadzi: Julia Idziak

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

17 kwietnia 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

20 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

21 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

22 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

23 kwietnia 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

24 kwietnia 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

27 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

28 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

29 kwietnia 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

30 kwietnia 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

4 maja 2020

Język angielski – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Język angielski – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

5 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

6 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

Język Polski – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

7 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

8 maja 2020

Historia – godz. 15:00 – 15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

11 maja 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

12 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

13 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

14 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

15 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

19 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

20 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

21 maja 2020

Geografia – godz. 12:45 – 13:25 , prowadzi: Marzena Pucek

22 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski– godz. 12:00-12:40, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Magdalena Budzyńska

27 maja 2020

Język polski – godz. 12:00-12:40, prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja2020

Historia – godz. 13:30-14:10, prowadzi: Szymon Wiśniewski

25 maja 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

26 maja 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

27 maja 2020

Biologia – godz. 10:30 – 11:10 , prowadzi: Julia Idziak

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

29 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

2 czerwca 2020

Matematyka – godz. 12:45-13:25 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

5 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

9 czerwca 2020

Biologia – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Julia Idziak

10 czerwca 2020

Język Polski – godz. 11:15 – 11:55 , prowadzi: Karolina Szostak-Lubomska

15 czerwca 2020

Język angielski – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Katarzyna Zajączkowska

19 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

Klasy 6 Szkoły Podstawowej

4 maja 2020

Matematyka – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Matematyka –godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Magdalena Budzyńska

5 maja 2020

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

6 maja 2020

Historia – godz. 15:45 – 16:25, prowadzi: Szymon Wiśniewski

7 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

8 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

Język polski – godz. 12:45 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Lidia Bęben

11 maja 2020

Matematyka –godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

12 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

13 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

14 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

15 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

19 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

20 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

21 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

22 maja 2020

Geografia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Marzena Pucek

25 maja 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

26 maja 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

27 maja 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

28 maja 2020

Język angielski – godz. 9:45 – 10:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

1 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Szymon Wiśniewski

8 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Język angielski – godz. 15:00 – 15:40, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

9 czerwca 2020

Język polski – godz. 10:30 – 13:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 12:00 – 12:40, prowadzi: Julia Idziak

15 czerwca 2020

Matematyka– godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Magdalena Budzyńska

Klasy 7 Szkoły Podstawowej

15 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

16 kwietnia 2020

Wychowanie fizyczne – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Mariusz Krzemiński

17 kwietnia 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

20 kwietnia 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

21 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

22 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

23 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

24 kwietnia 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

27 kwietnia 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

28 kwietnia 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

29 kwietnia 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

30 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

4 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

5 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

6 maja 2020

Matematyka– godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Matematyka – godz. 14:15-14:55 , prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Historia – godz. 15:00-15:40 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

7 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

Język angielski – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

8 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

11 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:15 , prowadzący: Tomasz Grzybowski

12 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

13 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

14 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

15 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

19 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

20 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

21 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

22 maja 2020

Geografia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Marzena Pucek

25 maja 2020

Chemia – godz. 10:30 – 11:10, prowadzi: Tomasz Grzybowski

26 maja 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

27 maja 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

28 maja 2020

Język angielski – godz. 10:30-11:10, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

1 czerwca 2020

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

2 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Matematyka– godz. 13:30-14:10, prowadzi: Elżbieta Kwiecińska

Biologia – godz. 15:00-15:40, prowadzi: Julia Idziak

3 czerwca 2020

Historia – godz. 13:30-14:10 , prowadzi: Szymon Wiśniewski

5 czerwca 2020

Chemia – godz. 11:15 – 11:55, prowadzi: Tomasz Grzybowski

8 czerwca 2020

Język angielski – godz. 15:45-16:25, prowadzi: Agnieszka Tarnawska

9 czerwca 2020

Fizyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Krzysztof Rochowicz

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Lidia Bęben

Biologia – godz. 12:45-13:25, prowadzi: Julia Idziak

10 czerwca 2020

Chemia – godz. 10:30-11:10 , prowadzi: Tomasz Grzybowski

19 czerwca 2020

Chemia – godz. 11:15-11:55 , prowadzi: Tomasz Grzybowski

Klasy 8 Szkoły Podstawowej

27 kwietnia 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

28 kwietnia 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

29 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

30 kwietnia 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Małgorzata Piątek

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

4 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

5 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

6 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

7 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 13:30 – 14:10, prowadzi: Małgorzata Piątek

Język niemiecki – godz. 14:15 – 14:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

8 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

11 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

12 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

13 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

14 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

15 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

19 maja 2020

Język polski – godz. 11:15-11:55, prowadzi: Bożena Laskowska

20 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

21 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

22 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

25 maja 2020

Matematyka – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Anna Berent

Matematyka – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Anna Berent

27 maja 2020

Język angielski – godz. 9:00-9:40, prowadzi: Aleksandra Kowalska

Język angielski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Aleksandra Kowalska

28 maja 2020

Język niemiecki – godz. 11:15- 15:55, prowadzi: Małgorzata Piątek

29 maja 2020

Język polski – godz. 9:45-10:25, prowadzi: Bożena Laskowska

Język polski – godz. 10:30-11:10, prowadziBożena Laskowska

Jednostki realizujące:

Departament Edukacji tel. 571 293 082

Departament Cyfryzacji tel.  (56) 62 18 283

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 622 77 47

X Liceum Ogólnokształcące im. prof. Stefana Banacha  w Toruniu

Kujawsko-Pomorskie Centrum Kompetencji Cyfrowych Sp. z o.o. tel.  (56) 655 00 79

Jednostki wspomagające:

Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego I Doskonalenia Nauczycieli w Toruniu tel. (56) 657 74 86

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Włocławku tel. (54) 231 33 42

Biblioteka Pedagogiczna im. gen. bryg. prof. E. Zawackiej w Toruniu tel. (56) 653 97 56

Kujawsko Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy tel. (52) 349 31 50

Pomoc | Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

INSTYTUCJE WSPIERAJĄCE

Licznik odwiedzin:

2,474,385