Dzień Dziecka w CSW

Dzień Dziecka w CSW

Dzień Dziecka w CSW

W tym roku z okazji Dnia Dziecka zapraszamy do CSW po rabaty w Księgarni Sztuki, a miejsce do realizacji pozostałych propozycji CSW można sobie wybrać samemu 😉 Zachęcamy do wyruszenia do lasu czy do parku, żeby na własnej skórze przekonać się, czym jest land art!

DZIEŃ DZIECKA W CSW

// Rabat w Księgarni Sztuki
Kiedy: 30–31.05.2020 (sobota–niedziela)

Dzień dziecka w Księgarni Sztuki rozpoczyna się już w sobotę 30 maja! Dla wszystkich dzieci, dużych i małych, przygotowano rabat w wysokości 20% na wszystkie książki dziecięce. Rabat obowiązuje w księgarni stacjonarnej i internetowej.

// SMART LAND ART, czyli sztuka spacerowania
Kiedy: 1.06.2020 (poniedziałek)

Instrukcja do pobrania i wydrukowania, w której umieszczono propozycje działań do realizacji w przestrzeni lasu czy parku. Inspirując się twórczością wybranych artystów z kręgu sztuki land art, edukatorzy CSW pokażą dzieciom, jak można kreatywnie spędzić czas na spacerze, zachowując zasady poszanowania przyrody i zostawiając swój konkretny ślad obecności w wybranej przestrzeni.
Karty będzie można pobrać już w poniedziałek!

Więcej informacji:
– strona www
– wydarzenie na Facebooku

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie