Drzwi otwarte w “Przedszkolnej Chatce”

Drzwi otwarte w “Przedszkolnej Chatce”

Szukasz przedszkola, w którym Twoje dziecko będzie nie tylko zdobywało wiedzę, ale także rozwijało swoje artystyczne zamiłowania? Zapraszamy do PRZEDSZKOLNEJ CHATKI!

Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka w Bydgoszczy zaprasza rodziców wraz z dziećmi na drzwi otwarte! Już w sobotę 2 marca przedstawimy Wam naszą pełną energii kadrę pedagogiczną i zaprezentujemy szczegóły dotyczące kształcenia dzieci w naszym przedszkolu o profilu teatralno-muzycznym. Ponadto tego dnia zapraszamy do wzięcia udziału w tematycznych zajęciach integracyjnych, wspólnych zabawach muzycznych, teatralnych i tanecznych.

Mamy nadzieję, że przygotowane przez nas atrakcje zapewnią uśmiech i radość wszystkim dzieciom.

Drzwi otwarte i przygotowaną z tej okazji serię zajęć dedykujemy wszystkim maluszkom rozpoczynającym przygodę z przedszkolem i ich rodzicom zainteresowanym ofertą dydaktyczną naszego przedszkola. W czasie spotkania z nauczycielami rodzice mogą liczyć na wskazówki jak pomóc dziecku przygotować się do czasu rozłąki z mamą i tatą oraz jakie techniki zastosować by zminimalizować stres z tym związany.

2 marca 2019 r. (sobota)
Godzina: 10:00 – 12:00
Przedszkole Niepubliczne Przedszkolna Chatka
ul. A.G. Siedleckiego 10-12,
Osiedle Wyżyny, Bydgoszcz
Kontakt: 604 629 916 lub 52 371 10 51

Ulotki

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6666272