DKF online, odcinek 8: filmowy dokument w czasach epidemii

DKF online

DKF online, odcinek 8: filmowy dokument w czasach epidemii

Stan, w którym obecnie się znaleźliśmy, zasługuje na filmową dokumentację. Każdy z nas może to robić codziennie, wykorzystując swój telefon. Ale jak zrobić to dobrze i ciekawie? Dowiecie się o tym na najbliższym spotkaniu DKF online – już jutro, w czwartek o godz. 18.00.

Jak w trakcie epidemii wykorzystać nieprofesjonalną kamerę filmową czy aparat fotograficzny? Jak za pomocą obrazu dokumentować zmieniającą się na naszych oczach rzeczywistość? Odpowiedziami na te pytania i wskazówkami warsztatowymi dla amatorów filmu czy fotografii podzieli się z uczestnikami kolejny gość DKF ONLINE na profilu Kina Centrum. Będzie nim Cezary Ciszewski – filmowiec i dziennikarz, autor projektu “Miasta w Komie”.

Nic nie zastąpi wizyty w kinie, jednak w obecnej sytuacji epidemii CSW proponuje nieco inną formę spotkań i dyskusji miłośników filmu. Kino Centrum uruchamia DKF ONLINE. W kolejnych odcinkach odbywają się rozmowy ze specjalnymi gośćmi i przedstawiane są filmowo-serialowe rekomendacje. Gospodarzem programu jest jeden z kuratorów kina, dr Radosław Osiński. Zachęcamy do udziału w streamingach na żywo na Facebooku!

Odcinek 8 – 21 maja (czwartek), godz. 18.00, profil: Kino Centrum
Temat: filmowy dokument w czasach epidemii
Gość: Cezary Ciszewski
filmowiec, dziennikarz, wykładowca na Uniwersytecie Warszawskim

Więcej informacji:

– profil Kina Centrum

strona www

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6665484