Czas dla nas: O kochaniu misia

O kochaniu misia

Czas dla nas: O kochaniu misia

W niedzielę 16 lutego br. Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza dzieci wraz z opiekunami na niezwykły koncert walentynkowy zatytułowany O kochaniu misia, który odbędzie się w ramach cyklu Czas dla nas. 

odbędzie się pierwszy w tym roku koncert dla dzieci w wieku do 6 lat z cyklu  pt.  Wyszły w pole kurki trzy. Dzieci wraz z opiekunami wysłuchają utwory klasyczne w wykonaniu różnych zespołów muzycznych i dowiedzą się, jak nazwać zespół złożony z dwóch, trzech, czterech, a nawet ośmiu wykonawców.

Czas dla nasCzas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów.

Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo. A dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Gdzie:Sala Prób CKK Jordanki

Kiedy: 16 luty (niedziela) godz. 16.00 i godz. 17.15

Bilety:
15 zł /dziecko/
25 zł /dorosły/
55 zł /rodzinny – 2 dorosłych + 1 dziecko/

Fot. Pixabay

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu



Liczba odwiedzin:

6,151,236