Czas dla Nas – Koncert na pożegnanie zimy (21 luty)

Czas dla Nas – Koncert na pożegnanie zimy (21 luty)

Toruńska Orkiestra Symfoniczna zaprasza najmłodszych melomanów i ich opiekunów na wyjątkowy koncert, który odbędzie się już w najbliższą niedzielę!

21.02.2021 r., godz. 15.00, Sala Prób CKK Jordanki
Czas dla NasKoncert na pożegnanie zimy 

Stare przysłowie „Idzie luty, kuj buty” oznacza, że jeszcze w lutym zima potrafi dać się wszystkim we znaki. Ciocia Ada i Krasnal Oktawiusz nie boją się zimy, urządzają wesoły koncert, podczas którego za pomocą dźwięków muzyki wyczarują zimową aurę. Zapraszają dzieci i rodziców do muzycznych zabaw: na łyżwy i sanki. Rękawiczki nie będą Wam potrzebne – rozgrzejecie się przy muzyce, klaszcząc w ręce i wspólnie śpiewając. Zapraszamy do nas! Wkrótce przedwiośnie – czas pożegnać Panią Zimę.

Czas dla nas powstał z myślą zarówno o dzieciach, jak i rodzicach lub opiekunach. Zajęcia wprowadzają maluchy w świat instrumentów, oswajają z ich brzmieniem, aktywizują do udziału w zabawach, jednocześnie pozwalając opiekunom na chwilę wytchnienia. Wszystkie prowadzone są w sposób przystępny i swobodny, z udziałem profesjonalnych artystów. Czas dla nas udowadnia, że w świecie muzyki nie brakuje miejsca dla nikogo, a dzieci są najbardziej wymagającą widownią! Dlatego dokładamy wszelkich starań, by nie gasić ich dziecięcego zapału, nie ograniczać ich swobody i rozwijać ich wrażliwość poprzez kontakt z żywą muzyką.

Przygotowanie i prowadzenie: Adriana Wdziękońska

Bilety:
15 zł – dziecko
40 zł – dziecko + dorosły

Dostępne w kasie CKK Jordanki czynnej od czwartku do soboty w godzinach 13.00 – 19.00 oraz na godzinę przed koncertem, a także na stronie https://bit.ly/2N7qaU8

Liczba biletów ograniczona. Obowiązuje limit: jeden opiekun na jedno dziecko.

Szczegóły: https://bit.ly/3dsfZ7B
Facebook : https://bit.ly/2OJfwnb

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,139,253