Czarny Orzeł w finale!

W sobotę 10 grudnia 2022 r. w Żyrardowie został rozegrany finałowy turniej dziecięcej Ligi grapplingowej Young Grapplers.

Klub Czarny Orzeł reprezentujący barwy Lipna i Powiatu Lipnowskiego w klasyfikacji generalnej VII sezonu 2022 zajął trzecie miejsce na 20 Drużyn z całej Polski  biorąc udział w całych rozgrywkach – pięć turniejów w całym sezonie.

Bartosz Piwoński zdobył Pas Mistrzowski który zwieńczył jego zwycięski marsz w całym sezonie z turnieju na turniej był coraz lepszy, zdobył również złoty medal w swojej kategorii biorąc udział w turnieju.

Dziesięcioosobowa drużyna w składzie: Karol Krzeszewski, Alicja Krzeszewska, Kinga Kwiatkowska, Jakub Wojtal, Kacper Kempiński, Filip Pawłowski, Bartosz Piwoński, Jakub Kowalski, Laura Brauer, Jan Podlaski zdobyła łącznie 11 medali w tym cztery złote, cztery srebrne, trzy brązowe.