Certyfikat dla ucznia

certyfikat

Certyfikat dla ucznia

FCBB logo

Fundacja Certyfikacji i Badań Biegłości (FCBB), jako jednostka certyfikująca osoby i systemy w szerokim zakresie standardów krajowych i międzynarodowych, zaprasza uczniów do skorzystania z darmowej usługi certyfikacji kompetencji w ramach realizowanego przez siebie projektu “Certyfikat dla ucznia za darmo”. Celem projektu jest zwiększenie konkurencyjności uczniów wkraczających na rynek pracy. Informacje i zasady udziału w programie dostępne są na stronie FCBB.

Fundacja zgłasza gotowość do bezpośredniego przedstawienia zasad certyfikacji, jak też zademonstrowania certyfikacji personelu w placówkach. Ponadto fundacja oferuje  proste i darmowe rozwiązanie dla oferujących pracę i poszukujących pracy, jakim jest Rynek Pracy FCBB.

Celem Rynku Pracy FCBB jest ułatwienie kontaktu między pracownikiem i pracodawcą, czemu służy ograniczenie formalności do minimum i gwarancja bezpłatnego korzystania z danych Rynku Pracy. Usługa kierowana jest do wszystkich zainteresowanych, w tym również do specjalistów. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie FCBB.

Ryszard Karczewski
ryszard.karczewski@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

6,149,435