Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego szkoli nauczycieli i uczniów

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego szkoli nauczycieli i uczniów

Urząd Miasta Włocławek logo

W Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku odbyło się szkolenie branżowe: „Produkty firmy Grohe oraz innowacyjne rozwiązania produktów Grohe w łazienkach” dla nauczycieli i uczniów kształcących się w zawodzie monter sieci i instalacji sanitarnych. Szkolenie przeprowadził Dariusz Jaworski – specjalista ds. technicznych i sprzedaży.

Odbyły się również pre-eliminacje do konkursu WordSkills. WorldSkills Poland to inicjatywa zachęcająca młodych ludzi do podnoszenia swoich umiejętności zawodowych poprzez prestiżowe, międzynarodowe konkursy WorldSkills i EuroSkills, w których rywalizuje 31 państw z Europy i aż 85 państw w edycji globalnej. Towarzyszą im rozmaite prezentacje, pokazy, wystawy, konferencje i seminaria branżowe. Konkursy mają zachęcić młodych ludzi do podnoszenia jakości swoich umiejętności zawodowych w ścisłej współpracy z pracodawcami, a także promować najnowsze rozwiązania w kształceniu i szkoleniu zawodowym.

To największe tego rodzaju zawody na świecie, do których przygotowują się nasi uczniowie. – mówi Dyrektor Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego mgr Kinga Twardzik-Pawłowska. Obecnie skupiliśmy się na konkurencji instalacje sanitarne i grzewcze. Mamy nadzieję, że dzięki wspólnym działaniom naszej Placówki i firmy Grohe młodzież poszerzy swoje umiejętności zawodowe i z dumą będzie mogła wkroczyć na światowy rynek zawodowy.

 

Źródło: wloclawek.eu

Fot. wloclawek.eu

19 października 2022 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,053,982