Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury

Całodniowe LAN PARTY w Fantastycznym Domu Kultury

Dwór Artusa - logo

Dwór Artusa w Toruniu zaprasza na „LAN PARTY” do Filii Domu Muz na Rudaku. Turniej odbędzie się 20.08.2022 (sobota) w godz. 13.00- 22.00. Wstęp jest wolny.

Jesteście gotowi na odrobinę rywalizacji w sieci? Jeśli tak, to „LAN PARTY” jest czymś dla Was! Turniejowe zmagania, nie tylko dostarczą nam wielu emocji, lecz również pozwolą nam doskonalić się w różnych dziedzinach e-sportu. Podczas wydarzenia wspólnie wyłonimy Mistrza „LAN PARTY”, dla którego przygotowaliśmy drobne nagrody rzeczowe ufundowane przez Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”, jednak sam tytuł najlepszego z graczy motywuje nas najbardziej!

W programie czekają na Was:

Na miejscu dostępne będą: 2x Xbox Series X z game passami, XBox 360 wraz z Kinectem, zestawem do Guitar Hero (dwie gitary, mikrofon i perkusja) i zestawem do DJ Hero, Nintendo Switch, Internet światłowodowy. Zachęcamy również do przychodzenia z własnym sprzętem (laptopy, PC, konsole).

Link do wydarzenia na Facebooku -> TUTAJ!

Współorganizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Miłośników Gier i Fantastyki „Thorn”.

Wydarzenie organizowane w ramach projektu Fantastyczny Dom Kultury realizowanego przez Centrum Kultury Dwór Artusa ze środków Budżetu Obywatelskiego mieszkańców miasta Torunia.

Fot. Dwór Artusa w Toruniu

17 sierpnia 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

5,836,292