Bydgoszcz dziękuje pracownikom służby zdrowia

Bydgoszcz dziękuje pracownikom służby zdrowia

7 kwietnia obchodzimy Światowy Dzień Zdrowia. Z tej okazji  Oficjalny Serwis Bydgoszczy przygotował symboliczną galerię, w której mali bydgoszczanie dziękują lekarzom, ratownikom i pielęgniarkom za ich walkę z epidemią koronawirusa.

W tym roku to święto zyskuje jeszcze większe znaczenie. Codziennie widzimy determinację i odwagę pracowników szpitali, którzy walczą z pandemią. Chcąc im dzisiaj za to podziękować, serwis bydgoszcz.pl prezentuje prace dzieci, które razem z rodzicami włączyły się w akcję społeczną „Podziękuj bydgoskim medykom”.

Pracownicy służby zdrowia – lekarze, pielęgniarki, ratownicy medyczni, diagności, salowe – to oni codziennie walczą o nasze zdrowie i życie na pierwszej linii walki z epidemią. Dzisiaj mają swoje święto! W tym szczególnym Dniu Pracownika Służby Zdrowia dodajmy im sił i podziękujmy. Jednocześnie organizatorzy zachęcają najmłodszych do tworzenia prac, które wyrażać będą wdzięczność dla medyków.

Galeria zdjęć TUTAJ

Serwis bydgoszcz.pl prosi o przesyłanie zdjęć prac plastycznych, filmów z domowymi artystycznymi występami, utworów literackich. Słowem – wszystko to, co chcielibyście zadedykować lekarzom, pielęgniarkom, ratownikom medycznym i wszystkim pracownikom służby zdrowia, toczącym arcytrudną batalię z koronawirusem. Wasze prace serwis będzie sukcesywnie publikować na miejskim Facebooku. Wspólnie podziękujmy bydgoskim medykom za to, że ratują nasze zdrowie i życie.

Prace można wysyłać na adres: bp@um.bydgoszcz.pl

Informacja w Oficjalnym Serwisie Bydgoszczy  

Fot. www.bydgoszcz.pl

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,850,900