Browar B. zaprasza na koncert – Aneta Figiel i Starsi Panowie…

04 czerwiec Browar B. zaprasza na koncert – Aneta Figiel i Starsi Panowie…

logockbrowarb Włocławek

Genialne utwory duetu Przybora i Wasowski w zaskakujących aranżacjach zinterpretowane na nowo przez znaną włocławiankę. Premierowy koncert na dziedzińcu Browaru B. 20 czerwca o 20.30.

Nowa płyta, która ukazała się w marcu 2021 roku to ukłon w stronę klasyki polskiej muzyki, a zarazem efekt tęsknoty za pięknymi melodiami i treścią. Evergreeny Kabaretu Starszych Panów w nowoczesnych, wypełnionych żywymi instrumentami aranżacjach, pozwolą dzisiejszej młodzieży zapoznać się z nieco zapomnianymi piosenkami. Jest to również idealna propozycja dla tych, którzy chcieliby odkryć te wyjątkowe utwory na nowo.

Inspiracją do zmierzenia się z repertuarem Jeremiego Przybory i Jerzego Wasowskiego była praca z młodzieżą nad koncertem złożonym z utworów Kabaretu Starszych Panów. Jak się okazało w trakcie pracy, oryginalne wersje nie są przystępne dla młodych odbiorców. W ten sposób zaczął kiełkować pomysł o nagraniu najpopularniejszych utworów Kabaretu w nowych aranżacjach. – mówi pomysłodawczyni projektu, Aneta Figiel.

 

 

Singiel promujący płytę W słowach ślad tylko został

Bilety po 40 zł w kasie Browaru B. i na biletyna.pl

Więcej informacji na stronie CK Browar B.

 

Źródło: ckbrowarb.pl

Fot. ckbrowarb.pl

4 czerwca 2021 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

4,837,559