“Bona, guwernantka – edukacja domowa, czy dzisiaj możliwa i potrzebna?”

16 paź “Bona, guwernantka – edukacja domowa, czy dzisiaj możliwa i potrzebna?”

Uczenie dzieci w domu było przez stulecia czymś naturalnym. Warto, wprowadzając nowe metody pracy z dziećmi, wrócić do tego stylu nauczania. Edukacja domowa to też wspólnie z rodzicami, dziadkami oraz rodzeństwem spędzony czas, możliwość budowania relacji, rozwijania pasji. Biblioteka Miejska im. Jana Kasprowicza w Inowrocławiu zaprasza rodziców, dziadków wraz z dziećmi przedszkolnymi i wczesnoszkolnymi na jednodniowe warsztaty. Zajęcia poprowadzi Weronika Piskadło, doświadczona pedagog, neurologopeda, która w pracy wykorzystuje różne metody, w tym metodę włoskiej lekarki Marii Montessori, polegającą na kształtowaniu umiejętności dziecka według jego indywidualnego tempa rozwoju.

Data warsztatów: 28 października (czwartek), w godz. 17.00-20.00.

Miejsce warsztatów: Salonik Literacko-Artystyczny, ul. Kilińskiego 16  w Inowrocławiu.

Na warsztaty obowiązują zapisy pod nr tel. (52) 357-93-89, osobiście w Wypożyczalni dla Dorosłych (ul. Kilińskiego 16) lub mailowo pod adresem: wypozyczalnia@bmino.pl. Liczba miejsc ograniczona.

 

Zadanie pod nazwą “Bona, guwernantka” organizowane w ramach projektu „Było, minęło czy przeminęło?” dofinansowane ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

 

Dominika Wojtasińska
Dominika.Wojtasinska@kpcen-torun.edu.pl


Liczba odwiedzin:

5,093,686