Bieg Tropem Wilczym w Rypinie

Plakat Tropem wilczym

Bieg Tropem Wilczym w Rypinie

Zapraszamy do udziału w Biegu Tropem Wilczym, który odbędzie się 3 marca 2019 roku w Parku Miejskim przy ul. E. Orzeszkowej w Rypinie. Start biegu o godzinie 12.00 – dystans 1963 metrów.

Cele i założenia biegu:

1. Upamiętnienie Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
2. Edukacja i promocja święta Pamięci Żołnierzy Wyklętych.
3. Promocja aktywności fizycznej.

Organizatorzy:

* Fundacja Wolność i Demokracja – jest pomysłodawcą i właścicielem wszelkich praw do koncepcji projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” oraz realizatorem projektu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
* Urząd Miasta Rypin
* Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rypinie
* Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej w Rypinie

Partnerzy:

* Rypiński Dom Kultury
* Związek Harcerstwa Polskiego

Zgłoszenia udziału w biegu przyjmowane będą drogą elektroniczną przez formularz zgłoszeniowy w terminie do 28 lutego 2019 roku lub do wyczerpania limitu miejsc, który wynosi 80 uczestników.

Formularz zgłoszeniowy

W zgłoszeniu należy podać imię, nazwisko oraz rok urodzenia.

W przypadku wolnych miejsc po 28.02.2018 r. zapisy osób chętnych do udziału w biegu odbędą się w dniu biegu, tj. 3 marca 2019 r. w godzinach 10.00 – 12.00 w Biurze Zawodów (namiot Urzędu Miasta Rypin – Park Miejski ul. Orzeszkowej).

Każdy uczestnik biegu zobowiązany jest do zarejestrowania się w Biurze Zawodów w miejscu startu przed rozpoczęciem biegu w godzinach 10.00 – 12.00. Udział w biegu jest bezpłatny, o udziale w zawodach liczy się kolejność zgłoszeń. Bieg odbędzie się bez pomiaru czasu i bez względu na warunki atmosferyczne.

Organizatorzy planują posiłek regeneracyjny – po wojskowemu – grochówka oraz kiełbaska z ogniska.

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Bydgoszczy| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640930