Bezpłatne zajęcia w DEK Regnum w Bydgoszczy w październiku

Bezpłatne zajęcia w DEK Regnum w Bydgoszczy w październiku

Regnum - logo

Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum, to miejsce szczególne. Co miesiąc mamy w swojej ofercie bezpłatne zajęcia dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Dzięki wykwalifikowanej kadrze nasze zajęcia są ciekawe, efektywne i dają dużo radości dzieciom oraz rodzicom. W październiku mamy dużo ciekawych propozycji:

15 października godz. 16.45 – rytmika dla maluszków od 20 miesięcy do 3 lat. To doskonały sposób na wspólną zabawę dzieci i rodziców w deszczowe, jesienne popołudnia.

16 października godz. 17.15 – muzyczne zabawy z Petronelą dla maluszków od 12 do 20 miesięcy. Razem z Panią Olą dzieci będą stawiały pierwsze kroki w świecie dźwięku. Rodzice oczywiście też będą się dobrze bawić.

17 października godz. 17.00 –  grupa taneczna Iskierki dla dzieci w wieku 3-6 lat. Fantastyczne zajęcia taneczne dla żywiołowych przedszkolaków.

24 października godz. 17.15 – barwne nutki, czyli zajęcia artystyczne dla dzieci w wieku od 2,5 do 3,5 lat i ich rodziców. Jeżeli widzisz potencjał w swoim małym artyście, przyjdź do nas!

29 października godz. 17.30 – modelarstwo dla dzieci w wieku 7-10 lat. To świetna sprawa dla kreatywnych osób. Zajęcia pobudzają wyobraźnię i doskonale ćwiczą sprawność dłoni.

Na wszystkie zajęcia obowiązują zapisy: fubndacja@nowe-pokolenie.pl

Zajęcia odbywają się przy ul. Siedleckiego 12 (osiedle Wyżyny)

Ale to nie wszystko! U nas znajdziesz wiele innych, interesujących pomysłów na zagospodarowanie czasu swojego dziecka. Prowadzimy korepetycje przedmiotowe, naukę języków obcych, naukę śpiewu i gry na instrumentach. Wejdź na naszą stronę i sprawdź całą ofertę https://www.regnum.bydgoszcz.pl/

Pamiętaj! Wybierając Dom Edukacyjno-Kulturalny Regnum, wspierasz działalność Fundacji Nowe Pokolenie, która jest organizatorem Ogólnopolskich Warsztatów Artystycznych Radosne Serca.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,255,628