Bezpłatne warsztaty online “Skrzynka inspiracji” (11 maja)

Bezpłatne warsztaty online “Skrzynka inspiracji” (11 maja)

Majowa “Skrzynka inspiracji” to kolejne już bezpłatne warsztaty w edukacyjnym cyklu skierowanym do nauczycieli, edukatorów, bibliotekarzy, animatorów kultury oraz do wszystkich osób chcących wykorzystywać metody twórcze w swojej pracy.

W czasie spotkania tradycyjnie stworzymy przestrzeń do wymiany inspiracji, technik, przydatnych metod, dobrych praktyk i doświadczeń. Osoby uczestniczące w poprzednich warsztatach zaproponowały, by tym razem „poruszyć temat aktywizowania konkretnych grup np. młodzieży szkolnej albo osób dorosłych, seniorów czy rodzin”. W związku z tym poznamy nowe formy pracy, również on-line oraz ciekawe sposoby na dotarcie do wybranych grup odbiorców naszych działań. Zapraszamy do kulturalnej interakcji na platformie Zoom.

Spotkanie poprowadzi Agnieszka Zakrzewska – pedagożka teatru, animatorka kultury, trenerka. Specjalistka ds. teatru w WOAK Toruń. Prowadzi autorskie cykle i pojedyncze warsztaty (również on-line) dla nauczycieli, kadr kultury oraz dla dzieci od lat 3, młodzieży i studentów, dorosłych, seniorów, grup międzypokoleniowych. Udziela konsultacji i innych form merytorycznego wsparcia grupom teatralnym i twórcom indywidualnym. Autorka i koordynatorka licznych przedsięwzięć teatralnych i wydarzeń kulturalnych. Instruktorka grup teatralnych (Scena Kobiet – kobieca grupa teatralno-rozwojowa, Teatr po pracy dla dorosłych w każdym wieku, Laboratorium teatralne dla dzieci od lat 6, grupa teatralna UTW w Toruniu). Realizuje działania wspierające lokalne społeczności. Współautorka projektów Lato w teatrze w Toruniu – instruktorka projektów w Toruniu i Strzelnie. Prowadząc warsztaty pedagogiczno-teatralne, współpracowała z Teatrem im. W. Horzycy, Teatrem Baj Pomorski w Toruniu oraz ze Śląskim Teatrem Lalki i Aktora Ateneum w Katowicach. Absolwentka pedagogiki teatru (IT, UW), Podyplomowych Studiów Reżyserii Teatrów Dzieci i Młodzieży (AST, Filia we Wrocławiu) oraz Policealnego Studium Edukacji i Praktyk Teatralnych w Toruniu. W trakcie certyfikacji 23. Szkoły Trenerów Organizacji Pozarządowych w Warszawie.

Uwaga! Ograniczona liczba zgłoszeń.

Czego potrzebujesz:
– zainstalowanej aplikacji ZOOM najlepiej na komputerze/laptopie
– działającej kamery i mikrofonu (w laptopie/słuchawkach itp.) – zajęcia oparte są na interakcji, zatem działający sprzęt audio i wideo jest niezbędny

Zgłoszenia przez formularz na stronie organizatora na dole stron: REJESTRACJA ONLINE

TERMIN ZGŁOSZEŃ do 10 maja 2021 r.

WIĘCEJ INFORMACJI
Agnieszka Zakrzewska
e-mail: agnieszka.zakrzewska@woak.torun.pl
tel. 56 652 27 55

28 kwietnia 2021 r.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,139,216