Bezpłatne pakiety telefonu zaufania

Bezpłatne pakiety telefonu zaufania

Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę oferuje placówkom edukacyjnym bezpłatne pakiety materiałów telefonu zaufania 116 111.

Początek roku szkolnego to doskonały moment, aby przypomnieć dzieciom, że w ich najbliższym otoczeniu warto szukać zaufanych osób, z którymi mogą porozmawiać o wszystkim. Znajdą je między innymi w telefonie zaufania dla dzieci i młodzieży. Bardzo ważne jest, aby dzieci znały numer 116 111 i wiedziały, gdzie zgłosić się po pomoc. Dlatego przygotowaliśmy 500!!! bezpłatnych pakietów materiałów 116 111 dla placówek. W zestawie znajdziesz 6 plakatów z informacją o działaniu telefonu zaufania 116 111 (3 z nich są w języku polskim, 3 w języku ukraińskim) oraz 200 sztuk wizytówek 116 111 w dwóch wersjach językowych.

Jak zamówić bezpłatny pakiet materiałów 116 11 – telefonu zaufania dla dzieci i młodzieży?

1. Wypełnij formularz – podaj w nim dane placówki, w której chcesz powiesić plakaty; oraz swoje dane kontaktowane potrzebne do wysłania pakietu ➡ https://edukacja.fdds.pl/course/view.php?id=473.

2. Czekaj na przesyłkę.

3. Powieś materiały w swojej placówce.

4. Daj nam znać, że materiały dotarły – napisz o tym fakcie na profilu swojej placówki w mediach społecznościowych, oznacz @FundacjaDajemyDzieciomSile i dodaj grafikę, która pokaże plakaty w przestrzeni szkolnej lub innej, w której przebywają dzieci.

UWAGA Placówka może otrzymać tylko jeden pakiet materiałów.

Przygotowanie materiałów w języku polskim i ich bezpłatna dystrybucja do 500 placówek jest możliwa dzięki środkom finansowym przekazanym przez Fundację Drzewo i Jutro, Orange, IKEA, PEPCO, Plan International, UK Aid Direct.
Przygotowanie materiałów w języku ukraińskim i ich bezpłatna dystrybucja do 500 placówek jest możliwa dzięki Fundacji Orange.

Fot. Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę

9 września 2022 r.

Agnieszka Miranowska
agnieszka.miranowska@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,051,860