Artusowe e-rozgrywki: 5 sekund

Artusowe e-rozgrywki: 5 sekund

Artusowe e-rozgrywki: 5 sekund

Dwór Artusa - logo

Jaki jest najlepszy typ gier? To gry na czas! Nic tak nie pobudza emocji, kreatywności i salwy śmiechów, jak odrobina adrenaliny z tykającym zegarem w tle. W ten majowy wieczór w trakcie kolejnych e-rozgrywek będziesz miał szansę zmierzyć się z czasem. A wszystko to dzięki grze 5 sekund, w której musisz nie tylko szybko myśleć, ale także szybko mówić! Gwarantujemy, że zabawa będzie znakomita!

Nie znasz zasad? Są banalnie proste! Z puli kart losujemy jedną kartę, ty wybierasz kolor, czytamy pytanie i START! Masz 5 sekund na odpowiedź! Pytania są różnie, od bardzo trudnych jak „wymień 3 znane mosty” do bardzo łatwych jak wymień 3 kolory”. Jeżeli zmieścisz się w czasie, idziesz dalej, jeśli nie… Stoisz w miejscu lub wracasz na start. Aby wziąć udział w grze, nie musisz nic przygotowywać – wystarczy dobry humor, otwarty umysł i komputer z głośnikami oraz mikrofonem.

Zgłoszenia przyjmowane są za pomocą formularza Google – w odpowiedzi organizator prześle szczegółowe informacje dotyczące sprzętu (potrzebny program Zoom obsługiwany przez komputery i smartfony). Udział bezpłatny!

Zajęcia poprowadzi Monika Ratajczyk – edukatorka i animatorka kultury.

Uwaga! Liczba miejsc ograniczona.

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w Toruniu| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6646094