Artusowe DIY: Lawowanie z panem Zbyszkiem

Zbigniew Przybysz prezentuje obraz namalowany techniką lawowania

Artusowe DIY: Lawowanie z panem Zbyszkiem

Dwór Artusa - logo

Wiosenny pejzaż jest idealną inspiracją do malowania akwarelą. Macie ochotę stworzyć własne dzieło przy użyciu tylko jednego koloru farby? Dobrze się składa! W kolejnym Artusowym DIY będziecie mogli tworzyć piękne dzieła przy pomocy malarskiej techniki zwanej lawowanie! Co to jest? Lawować to znaczy malować mniej lub bardziej rozwodnioną farbą w tym samym kolorze, której odcień uzależniony jest od stopnia rozcieńczenia z wodą.

W trakcie naszego filmiku zobaczycie wskazówki, jak prawidłowo posługiwać się tą techniką. Pracując przy lawunku, odkryjecie jeszcze mnóstwo innych ciekawych rzeczy… Jest to prosta recepta na dobrą zabawę i przyjemne malowanie!

Będziecie tworzyć, bawić się i inspirować, używając tylko farby, pędzla małego i dużego, kartki z bloku i słoiczka z wodą!

Zajęcia poprowadzi Zbyszek Przybysz.

Wstęp wolny!

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu: Edukacja.

Kiedy: 16.04.2020 (czwartek), godz. 17.30
Gdzie: YouTube Dworu Artusa

Jeśli chcielibyście w tym trudnym okresie kwarantanny wesprzeć Dwór Artusa w dalszych działaniach oraz artystów, którym będziemy starali się pomagać, wystarczy kliknąć w  ⏩Toss a coin to Artus & Artists⏪  i nabyć cegiełkę. Tak wiele, za tak niewiele, bo cała przyjemność po naszej i Waszej stronie!

Fot. wł. Dwór Artusa w Toruniu

Anna Siemińska
sieminska.anna@edupolis.pl

Organizacja: Biblioteka Pedagogiczna w ToruniuLiczba odwiedzin:

6,142,970