„Anwil w moich oczach” – konkurs dla dzieci i młodzieży

kredki, dziecko

„Anwil w moich oczach” – konkurs dla dzieci i młodzieży

Anwil S.A.

Wszyscy rodzice, którzy spędzają ten trudny czas w domu, zadają sobie pytanie, jak urozmaicić czas dzieciom i młodzieży. Włocławskie przedsiębiorstwo chemiczne, Anwil S.A., aby pomóc rodzinom walczyć z nudą, wyszło z propozycją udziału w konkursie tematycznym.

Na stronie internetowej zakładu w zakładce dla mediów czytamy:

W czasie, gdy większość z nas w obliczu zagrożenia zarażenia się koronawirusem musiała zmienić swoje plany, proponujemy młodym włocławianom ciekawy pomysł na spędzanie czasu w domowym zaciszu.

Wspieramy zarówno najmłodszych, jak i ich rodziców. Dla tych, którzy włączyli się w akcję pozostania w domu w najbliższym czasie mamy propozycję zabawy, a przy okazji szansę na rozwinięcie swoich umiejętności. Ogłaszamy konkurs, w którym można wykazać się zarówno tymi plastycznymi, jak i pisarskimi.

Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w czterech kategoriach wiekowych.

  1. Dzieci uczęszczające do przedszkoli,
  2. Uczniowie klas 1-3 szkół podstawowych,
  3. Uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych,
  4. Uczniowie szkół ponadpodstawowych do lat 17.

Dla uczestników pierwszych trzech kategorii przygotowaliśmy zadanie plastyczne,polegające na wykonaniu pracy pod tytułem „ANWIL w moich oczach”.

Uczestnicy powinni przygotować pracę w formacie A3, techniką plastyczną – rysunek lub malunek (kredkami, długopisem, ołówkiem, farbami, węglem, tuszem, mazakami, piórem, pastelami itp.). Prace wykonane inną techniką (w szczególności  w formie wycinanek, wyklejanek) nie będą oceniane w konkursie.

Z kolei dla młodzieży (4. kategoria konkursowa) zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy w formie opowiadania, którego treść będzie rozwinięciem hasła „ANWIL w moich oczach”. Praca powinna być napisana komputerowo na białej kartce papieru w formacie A4. Opowiadanie powinno zawierać minimum dwie strony zapisu. Prace odbiegające od regulaminowych wytycznych nie będą oceniane w konkursie.

W każdej kategorii wiekowej wręczymy trzy główne nagrody oraz dwa wyróżnienia. Na zwycięzców naszego konkursu czekają bardzo atrakcyjne nagrody, w tym główne o wartości 1500 złotych! Nie trzeba też spieszyć się z wykonaniem konkursowych zadań i ich wysłaniem, ponieważ na prace czekamy do 30 czerwca 2020 roku.

Zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy powodzenia.

Regulamin konkursu „ANWIL w moich oczach” oraz konieczne oświadczenia, które należy wypełnić i przesłać wraz z pracą konkursową, dostępne są tutaj.

Źródło: www.anwil.pl/pl/dlamediow

Fot. Pixabay

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,152,526