Akademia Filmowa Nauczycieli

Akademia Filmowa Nauczycieli

Multikino i Kujawsko-Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Bydgoszczy zapraszają na kolejne spotkanie w ramach Filmowego Klubu Nauczyciela. Spotkanie odbędzie się 28.01.2020 roku na godz. 17.00 do MULTIKINA na film pt. Carte Blanche. 

Film Jacka Lusińskiego opowiada historię tak nieprawdopodobną, że gdyby nie fakt, iż jest oparta na prawdziwych wydarzeniach, ciężko byłoby w nią uwierzyć. Podstawą dla tej produkcji stała się biografia lubelskiego nauczyciela Macieja Białka, który przez kilka lat ukrywał przed światem, że traci wzrok. Po obejrzeniu tego filmu dyskusja toczyć się będzie wokół tematów o zmaganiach z prawdziwymi dramatami, o niepoddawaniu się nawet największym przeciwnościom losu, o znalezieniu siły, by stworzyć swoje życie od nowa.

Cena karnetu na 3 pokazy to 30 zł. Jest też możliwość uczestniczenia w pojedynczych pokazach filmowych. Ceny biletów na pojedyncze seanse w ramach Filmowego Klubu Nauczyciela wynoszą  12 zł od osoby. Można je kupić przed seansem w kasach Multikina.

Zapisy TUTAJ

Beata Cieślińska
beata.cieslinska@edupolis.pl

Organizacja: Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w BydgoszczyLiczba odwiedzin:

5,854,258