9. edycja „Wakacji z Fundacją”

9. edycja „Wakacji z Fundacją”

Fundacja Anwil nowe logo

Jak co roku, Fundacja Anwil oczekuje projektów, które będą miały widoczne walory edukacyjne, stworzą uczestnikom okazję do odkrywania nowych wartości, pobudzą do rozwoju, rozszerzą zainteresowania, zwiększą wrażliwość na potrzeby innych, a także pogłębią wiedzę i umiejętności praktyczne uczestników. Szanse na zdobycie grantu mają szczególnie inicjatywy rozwijające młode talenty, pozwalające nawiązywać nowe kontakty i zdobywać nowe doświadczenia.

Najbardziej wartościowe projekty, zgłoszone do konkursu grantowego, mają szansę otrzymać wsparcie do 15 tysięcy złotych. Łącznie tegoroczny budżet programu wynosi 250 tysięcy.

Do tej pory na letni wypoczynek Fundacja przeznaczyła już 1 770 757,71 zł. Dzięki tym środkom beneficjenci zorganizowali 130 różnych, nieodpłatnych form wypoczynku, z których skorzystało 10 415 dzieci i młodzieży. Przypominamy, że program prowadzony jest na terenie działania Fundacji tj. całego powiatu włocławskiego.

Termin składania wniosków do 19 kwietnia 2023 r.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad programu (kto może ubiegać się o dotacje, jakie są zasady przyznawania grantów, obowiązujące terminy etc.) znajdują się w Regulaminie programu (poniżej).

Aby wziąć udział w konkursie grantowym, należy przygotować projekt i wypełnić wniosek o grant on-line w systemie RoGrant pod adresem: https://granty-fundacja.anwil.pl . Wnioskodawcy, którzy po raz pierwszy będą aplikować w systemie RoGrant, w pierwszym kroku muszą dokonać rejestracji. Szczegółowa instrukcja użytkownika systemu znajduje się poniżej.

W przypadku pytań i wątpliwości zachęcamy do kontaktu e-mail: fundacja@anwil.pl, telefon: 54 414 62 22.

Pliki do pobrania:

Regulamin programu Wakacje z Fundacją 2023

System_roGrant_instrukcja

 

Źródło: fundacjaanwil.orlen.pl

29 marca 2023 r.

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we WłocławkuLiczba odwiedzin:

6,263,519