5 września rusza III Turystyczny Motocyklowy Rajd Łokietka 2020

5 września rusza III Turystyczny Motocyklowy Rajd Łokietka 2020

       automobilklub moto-rajd      GKS Łokietek

W najbliższą sobotę, 5 września, o godz. 8:30 na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim wystartuje 3. edycja Turystycznego Motocyklowego Rajdu Łokietka 2020, w której udział wezmą motocykliści z całej Polski.

Sekcja Automobilklubu Włocławskiego Moto-Rajd oraz Gminny Klub Sportowy „Łokietek” po raz trzeci wspólnie zaprosili motocyklistów do udziału w Turystycznym Motocyklowym Rajdzie Łokietka.

Start Rajdu odbędzie się 5 września br. o godz. 8.30 na Stadionie Miejskim w Brześciu Kujawskim, natomiast meta zlokalizowana będzie na terenie ruin Zamku Krzyżackiego w Radzyniu Chełmińskim.

Impreza ma charakter turystyczno-sprawnościowy. Jak mówią organizatorzy, przede wszystkim liczy się dobra zabawa, rywalizacja w duchu fair play, odkrywanie piękna, tradycji i historii Polski. Uczestnicy będą mieli do wyboru dwie trasy: asfaltową (tylko po utwardzonych drogach) oraz mix (drogi utwardzone i gruntowe). Na pokonanie trasy został wyznaczony limit czasu dobrany tak, żeby średnia prędkość nie przekroczyła 40 km/h (daje to czas niezbędny na odszukanie charakterystycznych punktów trasy i przejazd bez przekraczania dozwolonych prędkości).

Szczegóły wydarzenia dostępne na stronie: www.rajdlokietka.pl

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli Burmistrz Brześcia Kujawskiego, Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki oraz Fundacja na Rzecz Wspierania Turystyki Motocyklowej.

 

Źródło: www.brzesckujawski.pl

Fot. pixabay.com

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl

Organizacja: KPCEN we Włocławku| Polityka cookies | Polityka Prywatności i Regulamin | Redakcja | Deklaracja dostępności |

Wykonano dla: Województwo Kujawsko-Pomorskie

Odsłon: 6640825