38. edycja Biegu Kujawiaka

38. edycja Biegu Kujawiaka

        Urząd Miasta Włocławek logo

Wielkimi krokami zbliża się Bieg Kujawiaka, czyli niezwykle popularne wśród włocławian i gości zawody biegowe. Impreza zrzeszająca zarówno dorosłych, jak i dzieci odbędzie się 18 września 2021 roku na Stadionie Przylesie.

Bieg Kujawiaka jest najstarszą tego typu imprezą biegową w regionie. W tym roku odbędzie się jej 38. edycja.

Dzieci i młodzież rywalizować będą zgodnie z kategorią wiekową. Zawodnicy z podziałem na chłopców i dziewczynki startować będą na dystansach dostosowanych do wieku zawodników.

Biegi z udziałem dzieci i młodzieży są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Organizatorzy przygotowali bardzo atrakcyjną formułę uczestnictwa, której celem jest zachęcenie najmłodszych do aktywności sportowej.

Organizatorem biegu jest Lekkoatletyczny Klub Sportowy VECTRA we Włocławku przy współpracy: Urzędu Miasta Włocławek oraz Ośrodka Sportu i Rekreacji we Włocławku.

Zgłoszenia przyjmowane są na stronie internetowej http://time4run.com.pl/zapisz-sie-na-impreze w terminie do dnia 11.09.2021 r. lub do czasu wyczerpania numerów startowych. Jeżeli w tym terminie limit ustalony przez Organizatora nie będzie osiągnięty to zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie w Biurze Zawodów  w dniu 18.09.2021r. lub na stadionie Przylesie w dniu 19.09.2021 r.

Informacje o zawodach oraz  Regulamin dostępne są na stronie imprezy.

Zachęcamy do udziału.

 

Źródło: facebook.com/events

Graf. time4run.com.pl/imprezy

10 września 2021

Alicja Przytomska-Pietrzak
alicja.przytomska-pietrzak@edupolis.pl


Liczba odwiedzin:

5,688,301